LISTA STARTOWA

Aktualna lista startowa z podziałem na kategorie i grupy do których zgłoszono zawodników


Kategoria A - dzieci 7 lat i młodsi (ilość zawodników: 11)

Grupa A1: KATA, CHŁOPCY, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
BORYS CICHECKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2011 9 kyu
PIOTR KARBOWSKI KKT ZANSHIN 2011 9 kyu
ALEKSANDER KRÓL KKT SHOTO SKÓRKA 2011 9 kyu
SZYMON KUPŚ AKT KOSZALIN 2011 9 kyu
SEBASTIAN MADECKI KKT SHOTO KRAJENKA 2011 9 kyu
SZYMON RYDELSKI KKT SHOTO PIŁA 2011 9 kyu
MICHAŁ ZDROJEWSKI AKT KOSZALIN 2011 9 kyu

Grupa A2: KATA, DZIEWCZĘTA, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
LENA MARLEWSKA KKT SHOTO KRAJENKA 2011 9 kyu
AMELIA NIEWIADOWSKA AKT KOSZALIN 2011 9 kyu
HELENA SEKLECKA KKT ZANSHIN 2011 9 kyu
HANNA ŻYŁKA KKT SHOTO KRAJENKA 2011 9 kyu

Kategoria B - dzieci 7-10 lat (ilość zawodników: 57)

Grupa B1: KATA, CHŁOPCY, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 6)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MICHAŁ KIELESIŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2010 9 kyu
HUBERT KOSAKOWSKI KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2010 9 kyu
HUBERT KUCZNIER KKT SHOTO PIŁA 2010 9 kyu
MIKOŁAJ MACIĄG AKT KOSZALIN 2008 9 kyu
TOBIASZ MILA KKT SHOTO PIŁA 2008 9 kyu
ALEKSANDER STOLTMAN IPPON SZCZECIN 2010 9 kyu

Grupa B2: KATA, DZIEWCZĘTA, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
LENA KONARSKA KKT SHOTO PIŁA 2009 9 kyu
MAGDALENA PAWLAK KKT SHOTO PIŁA 2009 9 kyu
LILIANA SZKLAREK KKT SHOTO PIŁA 2009 9 kyu

Grupa B3: KATA, CHŁOPCY, od 8 kyu do 8 kyu (ilość zawodników: 15)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
HUBERT ANDRZEJEWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2009 8 kyu
MICHAŁ CZERWIŃSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2010 8 kyu
ANTONI GAJZLER UKS POMERANIA SZCZECIN 2010 8 kyu
IGOR KACZANOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2010 8 kyu
SZYMON KAPELIŃSKI AKT LUBRANIEC 2010 8 kyu
LEONARD KAŹMIERSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2009 8 kyu
ALEKSANDER KRAJEWSKI KKT ZANSHIN 2010 8 kyu
TOMASZ KURENDA AKT KOSZALIN 2009 8 kyu
PIOTR LASKOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2010 8 kyu
PIOTR ŁUKASIK IPPON SZCZECIN 2010 8 kyu
JAN MOLEWSKI KKT ZANSHIN 2010 8 kyu
JAKUB MYZIK AKT KOSZALIN 2010 8 kyu
WIKTOR SMODIS KKT SHOTO KRAJENKA 2009 8 kyu
KAMIL SOBCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2010 8 kyu
REMIGIUSZ WINIECKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2009 8 kyu

Grupa B4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 8 kyu (ilość zawodników: 8)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ZOFIA BRZOZOWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2010 8 kyu
KSENIA GWIZDOWSKA KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2009 8 kyu
WERONIKA HADRYK IPPON SZCZECIN 2009 8 kyu
AGATA KLIMCZYK AKT KOSZALIN 2009 8 kyu
AMELIA KOZICA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2009 8 kyu
KAROLINA KWARCIŃSKA KKT KOWAL 2011 8 kyu
ZUZANNA MAŃKOWSKA AKT LUBRANIEC 2010 8 kyu
MILENA SOKOŁOWSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2011 8 kyu

Grupa B7: KATA, CHŁOPCY, od 7 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 17)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KACPER DZIADOWICZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 7 kyu
PIOTR FOPKA AKT KOSZALIN 2009 7 kyu
JAN JANKOWSKI KKT SHOTO SKÓRKA 2010 7 kyu
KAJETAN KAMOLA AKT KOSZALIN 2009 7 kyu
JAN KOZŁOWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2009 7 kyu
WIKTOR KRUTULSKI AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK 2010 7 kyu
JAKUB LIMAŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2009 7 kyu
MARCELI MAJORCZYK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 7 kyu
SZYMON MAŁYSKA AKT KOSZALIN 2009 7 kyu
IGOR PAWLAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 7 kyu
STANISŁAW SOKOŁOWSKI AKT KOSZALIN 2010 7 kyu
DOMINIK SOKOŁOWSKI AKT KOSZALIN 2010 7 kyu
MATEUSZ STĘPNIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2009 7 kyu
KEWIN TRUKAWKA AKT KOSZALIN 2009 7 kyu
JAN URBANIAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2011 7 kyu
PATRYK WALCZAK IPPON SZCZECIN 2009 7 kyu
JAKUB WOLOSZYN WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2009 7 kyu

Grupa B8: KATA, DZIEWCZĘTA, od 7 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 8)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MARIA BARSZCZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2010 7 kyu
NATALIA BURZYŃSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2009 7 kyu
ZUZANNA GRYGIER KKT SHOTO PIŁA 2010 7 kyu
GABRIELA JEDRUSIAK KKT ZANSHIN 2009 7 kyu
IGA KUBACKA KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2009 7 kyu
ADRIANA KURENDA AKT KOSZALIN 2010 7 kyu
MAJA PAŁKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2009 7 kyu
NADIA SZCZESNIEWSKA KKT ZANSHIN 2009 7 kyu

Kategoria C - dzieci 9-11 lat (ilość zawodników: 102)

Grupa C2: KATA, DZIEWCZĘTA, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
NIKOLA GRABOWSKA KKT SHOTO PIŁA 2008 9 kyu
KLAUDIA MACIAK IPPON SZCZECIN 2007 9 kyu
GABRIELA NOWAK IPPON SZCZECIN 2007 9 kyu
MARTA PESZYŃSKA IPPON SZCZECIN 2008 9 kyu

Grupa C3: KATA, CHŁOPCY, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 24)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
DAWID BURDA IPPON SZCZECIN 2007 7 kyu
BARTEK CZERWIŃSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
ALEKSANDER ĆWIKLIŃSKI IPPON SZCZECIN 2008 7 kyu
GRACJAN DEPTA IPPON SZCZECIN 2007 7 kyu
ADAM DUKLAS KKT ZANSHIN 2008 7 kyu
FILIP DZIADOWICZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2007 7 kyu
TYMOTEUSZ IGNASIAK AKT KOSZALIN 2008 8 kyu
MAKSYM JONIK UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 7 kyu
SZYMON KOPROWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
ADRIAN KOSMALSKI KKT ZANSHIN 2007 7 kyu
KACPER KSIANSZKIEWICZ UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2007 7 kyu
MIŁOSZ LENART KKT SHOTO PIŁA 2007 7 kyu
CYPRIAN MARCZAK KKT SHOTO WYSOKA 2008 7 kyu
MICHAŁ MICHALSKI KKT ZANSHIN 2008 8 kyu
FILIP MUELLER KKT SHOTO WIĘCBORK 2008 8 kyu
STANISŁAW MYSZKOWSKI KKT ZANSHIN 2008 8 kyu
DAWID NIKEL IPPON SZCZECIN 2008 7 kyu
KACPER PIASTA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 8 kyu
PIOTR POLIŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 8 kyu
NIKODEM SOBIECH AKT SAMURAJ GNIEZNO 2008 7 kyu
SZYMON STOCHŁA UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu
JAKUB SUWAŁA KKT KOWAL 2007 7 kyu
ALEKS SZWAK IPPON SZCZECIN 2008 8 kyu
ALEKSANDER WAWRZYNIAK KKT ZANSHIN 2008 8 kyu

Grupa C4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 13)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KAROLINA CIEŚLAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2007 8 kyu
OLIWIA CZUBEK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 7 kyu
TATIANA FIFIELSKA KKT SHOTO KRAJENKA 2008 7 kyu
SANDRA GADEK AKT KOSZALIN 2007 7 kyu
WIKTORIA GÓRSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
ALEKSANDRA GÓRSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 7 kyu
ALEKSANDRA KOTOWSKA IPPON SZCZECIN 2007 7 kyu
JULIA SKALSKA KKT ZANSHIN 2008 8 kyu
MARIA STAJKOWSKA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2007 8 kyu
MARCELINA STAJKOWSKA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2007 8 kyu
MARTA SZUBARTOWSKA AKT KOSZALIN 2007 7 kyu
WIKTORIA SZYMAŃSKA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2008 7 kyu
JULIA WIĘCKOWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 7 kyu

Grupa C5: KATA, CHŁOPCY, od 5 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 13)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
JAKUB BIREK AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK 2008 5 kyu
BARTOSZ BRONISZ UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 5 kyu
MATEUSZ FILON IPPON SZCZECIN 2007 4 kyu
ANTONI FRANKOWSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 5 kyu
IGOR KALINOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 5 kyu
KONRAD ŁYŻWIŃSKI KKT SHOTO PIŁA 2007 5 kyu
MICHAŁ OSTACH UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 5 kyu
WIKTOR PUZYR KKT SHOTO CZARNE 2007 5 kyu
MATEUSZ RAKOWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 5 kyu
JULIAN REKOWSKI KKT-DO SEIUNCHIN 2007 5 kyu
SZYMON SKONIECZNY AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK 2008 5 kyu
ADAM SOKOŁOWSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2007 5 kyu
FRANCISZEK SWIERCZYNSKI KKT ZANSHIN 2007 5 kyu

Grupa C6: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 23)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MARTA CISZAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2007 5 kyu
JULIA WIKTOROWSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 6 kyu
LENA FROŁOW KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 6 kyu
ANNA GÓRSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
POLA SŁABA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
OLGA PIOTROWSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
ALEKSANDRA CICHOCKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
NATALIA GÓRSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 5 kyu
ALEKSANDRA JENDRYCZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
LENA KACZMAREK UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 6 kyu
IGA KACZMAREK AZIKT WŁOCŁAWEK 2007 6 kyu
HANNA KAWCZYŃSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 5 kyu
MARTYNA KURCZYŃSKA KKT SHOTO ZŁOTÓW 2008 6 kyu
LIDIA KUŹNIEWSKA AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK 2008 6 kyu
NINA MAŁASIAK UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
NATALIA PREWICZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 6 kyu
EMILIA SIEKLICKA AKT KOSZALIN 2008 6 kyu
MAJA STĘPIEŃ UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 6 kyu
ZUZANNA TARACIŃSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
MARIA TRUBIŁKO UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 6 kyu
MAJA WŁODARSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 5 kyu
HANNA WOŹNY UKS POMERANIA SZCZECIN 2009 6 kyu
SANDRA ZAWADA IPPON SZCZECIN 2008 6 kyu

Grupa C9: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 6 kyu (ilość zawodników: 25)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
BARTOSZ BRZOZOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
ARTUR BRZÓZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
FILIP DOBIECKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2007 6 kyu
MARCIN DROZD UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 6 kyu
PATRYK DUNAJ UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 6 kyu
KACPER FILIPSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
ANTONI GDANIEC KKT-DO SEIUNCHIN 2008 6 kyu
DAWID GROMADZKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 6 kyu
WIKTOR KACZANOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
KONRAD KOPERSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 6 kyu
SZYMON KOŹLARSKI KKT-DO SEIUNCHIN 2008 6 kyu
TYMOTEUSZ KOŹLIK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 6 kyu
SZYMON GOŻDZIAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
JAKUB KUBACKI KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2007 6 kyu
NATANIEL KUPŚ AKT KOSZALIN 2007 6 kyu
ADRIAN LANGE AKT KOSZALIN 2007 6 kyu
MARCEL LEBIEDOWICZ AKT KOSZALIN 2007 6 kyu
MIŁOSZ MARCZAK UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
STANISŁAW MOLEWSKI KKT ZANSHIN 2008 6 kyu
KAJETAN OSTAPKO AKT KOSZALIN 2008 6 kyu
JAKUB PIOTROWSKI KKT SHOTO PIŁA 2007 6 kyu
OSKAR PUCHAŁA KKT SHOTO CZARNE 2008 6 kyu
MICHAŁ RYKCZEWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 6 kyu
DENIS STANISZEWSKI KKT SHOTO SKÓRKA 2008 6 kyu
MAREK WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu

Kategoria D - młodzik 12-15 lat (ilość zawodników: 47)

Grupa D2: KATA, OPEN, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MAGDA GODZISZEWSKA IPPON SZCZECIN 2006 9 kyu
ZOFIA JONIK UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 9 kyu
BARTOSZ STOCHŁA UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 9 kyu

Grupa D3: KATA, CHŁOPCY, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ADAM KAŹMIERCZAK AKT KOSZALIN 2006 7 kyu
MIKOŁAJ KOZOWICZ AZIKT WŁOCŁAWEK 2005 7 kyu
WIKTOR PROBOLA IPPON SZCZECIN 2005 7 kyu
REMIGIUSZ SOBIECH AKT SAMURAJ GNIEZNO 2005 7 kyu

Grupa D4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ANTONINA CZARNOWSKA KKT-DO SEIUNCHIN 2006 7 kyu
ZOFIA GOŹDZIK WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2006 8 kyu
MAJA JANOWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 8 kyu
KLAUDIA KASPRZYK AKT KOSZALIN 2006 7 kyu
ALEKSANDRA KLAJN UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 7 kyu
INGRID RUTKOWSKA AKT KOSZALIN 2006 7 kyu
NELLY TOMCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2006 7 kyu
ALEKSANDERA WĘGLARZ AKT KOSZALIN 2003 7 kyu
OLIWIA WNUK LIPIŃSKA KKT-DO SEIUNCHIN 2006 7 kyu

Grupa D5: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 20)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KONRAD CEBULA UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 5 kyu
MATEUSZ CHOJNOWSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2005 4 kyu
BARTOSZ GIEDZ IPPON SZCZECIN 2006 4 kyu
MAREK HOŁODY UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 6 kyu
FABIAN KAŹMIERCZAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2006 6 kyu
JAKUB KIELESIŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 6 kyu
OSKAR KORDELA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2006 6 kyu
ADRIAN KOZIEROWSKI KKT ZANSHIN 2006 6 kyu
ŁUKASZ KRZYŻANIAK KKT SHOTO PIŁA 2005 4 kyu
MATEUSZ KUŁAKOWSKI AZIKT WŁOCŁAWEK 2006 6 kyu
JAKUB OBLIŃSKI KKT SHOTO PIŁA 2005 4 kyu
KORNEL OPOLSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 6 kyu
MARCIN SELMAJ UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 4 kyu
WIKTOR SIEMIŃSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2006 6 kyu
ADAM STĘPIEŃ UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 5 kyu
AARON STRÓŻYŃSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2006 4 kyu
TYMOTEUSZ ŚLUSARZ UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 6 kyu
MICHAŁ WOJNAROWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 4 kyu
KAJETAN WOJNICKI KKT SHOTO PIŁA 2005 5 kyu
TOMASZ WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 4 kyu

Grupa D6: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 17)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MAJA BARCZAK AKT SAMURAJ GNIEZNO 2005 4 kyu
JULIA DEMBOWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2005 4 kyu
AMELIA GASZEWSKA KKT-DO SEIUNCHIN 2005 6 kyu
KORNELIA KAŹMIERCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2006 6 kyu
PAULINA KOTIASZ UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 6 kyu
KAROLINA KRZEMIŃSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 5 kyu
EMILIA MYSZK KKT-DO SEIUNCHIN 2005 5 kyu
ALICJA ROWIŃSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 6 kyu
ALICJA SEKUT IPPON SZCZECIN 2006 6 kyu
NIKOLA SĘKOWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 6 kyu
NATALIA SIKORA UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 5 kyu
JUSTYNA SMOLIŃSKA AZIKT WŁOCŁAWEK 2006 4 kyu
AGATA SNOPEK UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 5 kyu
WIKTORIA SUWAŁA KKT KOWAL 2005 6 kyu
TERESA WIATROWSKA KKT SHOTO PIŁA 2005 4 kyu
LIDIA WIKTOROWSKA AKT KOSZALIN 2006 5 kyu
KATARZYNA WITMAN AKT KOSZALIN 2006 5 kyu

Grupa D7: KATA, CHŁOPCY, od 3 kyu do 1 kyu (ilość zawodników: 5)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
LEON FRANKOWSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2006 3 kyu
MAKSYMILIAN GDANIEC KKT-DO SEIUNCHIN 2005 3 kyu
LEON LEMAŃCZYK KKT-DO SEIUNCHIN 2005 3 kyu
JAKUB LIEDTKE KKT-DO SEIUNCHIN 2005 3 kyu
SZYMON ZAWITOWSKI AZIKT WŁOCŁAWEK 2005 3 kyu

Kategoria E - junior młodszy 14-15 lat (ilość zawodników: 47)

Grupa E2: KATA, DZIEWCZĘTA, od 9 kyu do 8 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
OLIWIA GRYGIEL IPPON SZCZECIN 2004 9 kyu
LAURA KONARSKA KKT SHOTO PIŁA 2004 8 kyu
EMILIA NARZYMSKA IPPON SZCZECIN 2004 9 kyu
MONIKA PAŁUBICKA KKT-DO SEIUNCHIN 2004 8 kyu

Grupa E3: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 8)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ANDRZEJ KOWALSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2004 5 kyu
NICOLAS GREK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2004 4 kyu
MIKOŁAJ HELBIN WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2004 4 kyu
DOMINIK LESZCZYK AKT KOSZALIN 2004 5 kyu
KACPER STAJKOWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2003 4 kyu
MAKSYMILIAN TOMASZEWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2004 6 kyu
JULIAN WARCZYGŁOWA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2003 5 kyu
WIKTOR ZIELIŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu

Grupa E4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 8)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MATYLDA ABERLICH IPPON SZCZECIN 2003 6 kyu
ALEKSANDRA BARTYGA IPPON SZCZECIN 2003 5 kyu
KAJA KACPRZYKOWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2004 6 kyu
KINGA KOTOWICZ KKT SHOTO ZŁOTÓW 2003 5 kyu
JULIA MAŁECKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2004 4 kyu
JULIA PIKULIK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2004 5 kyu
NATALIA SZUBA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2003 4 kyu
PAULINA WNUKIEWICZ WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2004 4 kyu

Grupa E5: KATA, CHŁOPCY, od 3 kyu do 1 kyu (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
PAWEŁ KARWECKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2004 3 kyu
DAWID KOŁWZAN AKT KOSZALIN 2004 3 kyu
STANISŁAW SENDŁAK KKT SHOTO KRAJENKA 2004 3 kyu
JAKUB SKURA KKT SHOTO PIŁA 2004 3 kyu
SEBASTIAN SŁOWIŃSKI AKT LUBRANIEC 2004 3 kyu
OSKAR SZKUDLARZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2004 2 kyu
MAREK WRUK KKT SHOTO KRAJENKA 2004 3 kyu

Grupa E6: KATA, DZIEWCZĘTA, od 3 kyu do 1 kyu (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
WIKTORIA ŁUCZYŃSKA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2004 2 kyu
ALICJA MUSZYŃSKA KKT SHOTO PIŁA 2003 2 kyu
AGNIESZKA NIEWIAROWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 3 kyu
ALEKSANDRA PATAN UKS POMERANIA SZCZECIN 2004 3 kyu
MARTYNA REDLICH AKT KOSZALIN 2003 3 kyu
JULIA SNOPEK UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 3 kyu
KATARZYNA WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 3 kyu

Grupa E9: KUMITE, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 6)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
DAWID KOŁWZAN AKT KOSZALIN 2004 3 kyu
STANISŁAW SENDŁAK KKT SHOTO KRAJENKA 2004 3 kyu
JAKUB SKURA KKT SHOTO PIŁA 2004 3 kyu
OSKAR SZKUDLARZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2004 2 kyu
MAREK WRUK KKT SHOTO KRAJENKA 2004 3 kyu
WIKTOR ZIELIŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu

Grupa E10: KUMITE, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MATYLDA ABERLICH IPPON SZCZECIN 2003 6 kyu
KINGA KOTOWICZ KKT SHOTO ZŁOTÓW 2003 5 kyu
WIKTORIA ŁUCZYŃSKA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2004 2 kyu
ALICJA MUSZYŃSKA KKT SHOTO PIŁA 2003 2 kyu
ALEKSANDRA PATAN UKS POMERANIA SZCZECIN 2004 3 kyu
JULIA PIKULIK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2004 5 kyu
NATALIA SZUBA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2003 4 kyu

Kategoria F - junior 16-19 lat (ilość zawodników: 32)

Grupa F3: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 13)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ANTONI CZYNSZAK AKT LUBRANIEC 2002 1 kyu
DORIAN GIERSZEWSKI KKT-DO SEIUNCHIN 2002 1 kyu
MATEUSZ KARCZYŃSKI IPPON SZCZECIN 2002 3 kyu
SEBASTIAN KORDELA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2001 2 kyu
JAKUB ZBIERSKI AKT SAMURAJ GNIEZNO 2003 3 kyu
CEZARY KUJATH UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 2 kyu
JAKUB KUZIOMKO AKT KOSZALIN 2001 2 kyu
PATRYK PIKULIK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2002 3 kyu
MARCIN RAKOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2001 2 kyu
JAKUB SZWEC AKT KOSZALIN 2001 1 dan
MICHAŁ WILK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2002 3 kyu
MIKOŁAJ WOLNIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2002 3 kyu
ŁUKASZ WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 2 kyu

Grupa F4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 6)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
NIKOLA BRONIEWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 1999 1 kyu
NATALIA BULIŃSKA AZIKT WŁOCŁAWEK 2001 1 dan
DARIA JANCZUKOWICZ KKT SHOTO PIŁA 2001 6 kyu
OLIWIA KOZŁOWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 1999 2 kyu
SANDRA SELMAJ UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
ZUZANNA SMARDZEWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2002 2 kyu

Grupa F7: KUMITE, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
DORIAN GIERSZEWSKI KKT-DO SEIUNCHIN 2002 1 kyu
MATEUSZ KARCZYŃSKI IPPON SZCZECIN 2002 3 kyu
SEBASTIAN KORDELA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2001 2 kyu
JAKUB KUZIOMKO AKT KOSZALIN 2001 2 kyu
PATRYK PIKULIK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2002 3 kyu
MARCIN RAKOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2001 2 kyu
JAKUB SZWEC AKT KOSZALIN 2001 1 dan
MICHAŁ WILK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2002 3 kyu
ŁUKASZ WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 2 kyu

Grupa F8: KUMITE, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
NIKOLA BRONIEWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 1999 1 kyu
NATALIA BULIŃSKA AZIKT WŁOCŁAWEK 2001 1 dan
DARIA JANCZUKOWICZ KKT SHOTO PIŁA 2001 6 kyu
OLIWIA KOZŁOWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 1999 2 kyu

Kategoria G - młodzieżowiec 18-20 lat (ilość zawodników: 10)

Grupa G3: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 5)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KAMIL BORKOWSKI KKT SHOTO PIŁA 1999 2 kyu
FRANCISZEK JABŁOŃSKI AKT KOSZALIN 2000 1 kyu
DOMINIK JATKOWSKI AKT KOSZALIN 1998 1 dan
BŁAŻEJ OPOLSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 1998 1 dan
ŁUKASZ SIGEL UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2000 1 dan

Grupa G7: KUMITE, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 5)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KAMIL BORKOWSKI KKT SHOTO PIŁA 1999 2 kyu
FRANCISZEK JABŁOŃSKI AKT KOSZALIN 2000 1 kyu
DOMINIK JATKOWSKI AKT KOSZALIN 1998 1 dan
BŁAŻEJ OPOLSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 1998 1 dan
ŁUKASZ SIGEL UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2000 1 dan

Kategoria H - senior 21-99 lat (ilość zawodników: 17)

Grupa H3: KATA, MĘŻCZYŹNI, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MATEUSZ DOMINIK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1982 2 kyu
BARTOSZ KAŁUŻNY UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1979 3 kyu
ARSENIJ KARPOW UKS POMERANIA SZCZECIN 1996 1 dan
KRZYSZTOF TOMCZYK AKT KOSZALIN 1979 3 kyu

Grupa H4: KATA, KOBIETY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 6)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
TERESA GWIZDOWSKA KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 1974 6 kyu
OLIMPIA JARZĄB AKT KOSZALIN 1979 4 kyu
AGATA MOLEWSKA KKT ZANSHIN 1980 4 kyu
AGNIESZKA NAGAŃSKA AKT KOSZALIN 1977 4 kyu
MARZENA SIEKLICKA AKT KOSZALIN 1986 6 kyu
MAŁGORZATA STĘPNIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1986 5 kyu

Grupa H5: JIYU IPPON KUMITE, OPEN, od 9 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KRZYSZTOF KRAJEWSKI KKT ZANSHIN 1981 7 kyu
AGATA MOLEWSKA KKT ZANSHIN 1980 4 kyu
ARTUR SKALSKI KKT ZANSHIN 1986 7 kyu

Grupa H7: KUMITE, MĘŻCZYŹNI, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
VIKTOR BEZSMERTNYI UKS POMERANIA SZCZECIN 1994 1 dan
VOLODYMIR BEZSMERTNYI UKS POMERANIA SZCZECIN 1994 1 dan
MATEUSZ DOMINIK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1982 2 kyu
WIESŁAW ZIMNY UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1970 1 dan

Kategoria I - oldboy 40 lat i starsi (ilość zawodników: 9)

Grupa I1: KATA, MĘŻCZYŹNI, od 9 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ARKADIUSZ GRABOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 1972 9 kyu
WOJCIECH KAŹMIERSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 1975 9 kyu
RAFAŁ KONDRAT UKS POMERANIA SZCZECIN 1976 9 kyu

Grupa I3: KATA, MĘŻCZYŹNI, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 6)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
RAFAŁ LESZCZYK AKT KOSZALIN 1977 3 kyu
TOMASZ OSTACH UKS POMERANIA SZCZECIN 1970 1 dan
ROBERT STĘPIEŃ UKS POMERANIA SZCZECIN 1976 1 dan
MACIEJ WIKTOROWSKI AKT KOSZALIN 1976 5 kyu
MARIUSZ WITMAN AKT KOSZALIN 1971 4 kyu
WIESŁAW ZIMNY UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1970 1 dan

LISTA KLUBÓW

Aktualna lista klubów wraz ze zgłoszonymi przez nich zawodnikami


AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
JAKUB BIREK 2008 5 kyu KATA
WIKTOR KRUTULSKI 2010 7 kyu KATA
LIDIA KUŹNIEWSKA 2008 6 kyu KATA
SZYMON SKONIECZNY 2008 5 kyu KATA

AKT KOSZALIN (ilość zawodników: 47)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
PIOTR FOPKA 2009 7 kyu KATA
SANDRA GADEK 2007 7 kyu KATA
TYMOTEUSZ IGNASIAK 2008 8 kyu KATA
FRANCISZEK JABŁOŃSKI 2000 1 kyu KATA
FRANCISZEK JABŁOŃSKI 2000 1 kyu KUMITE
OLIMPIA JARZĄB 1979 4 kyu KATA
DOMINIK JATKOWSKI 1998 1 dan KATA
DOMINIK JATKOWSKI 1998 1 dan KUMITE
KAJETAN KAMOLA 2009 7 kyu KATA
KLAUDIA KASPRZYK 2006 7 kyu KATA
ADAM KAŹMIERCZAK 2006 7 kyu KATA
AGATA KLIMCZYK 2009 8 kyu KATA
DAWID KOŁWZAN 2004 3 kyu KATA
DAWID KOŁWZAN 2004 3 kyu KUMITE
NATANIEL KUPŚ 2007 6 kyu KATA
SZYMON KUPŚ 2011 9 kyu KATA
ADRIANA KURENDA 2010 7 kyu KATA
TOMASZ KURENDA 2009 8 kyu KATA
JAKUB KUZIOMKO 2001 2 kyu KATA
JAKUB KUZIOMKO 2001 2 kyu KUMITE
ADRIAN LANGE 2007 6 kyu KATA
MARCEL LEBIEDOWICZ 2007 6 kyu KATA
DOMINIK LESZCZYK 2004 5 kyu KATA
RAFAŁ LESZCZYK 1977 3 kyu KATA
MIKOŁAJ MACIĄG 2008 9 kyu KATA
SZYMON MAŁYSKA 2009 7 kyu KATA
JAKUB MYZIK 2010 8 kyu KATA
AGNIESZKA NAGAŃSKA 1977 4 kyu KATA
AMELIA NIEWIADOWSKA 2011 9 kyu KATA
KAJETAN OSTAPKO 2008 6 kyu KATA
MARTYNA REDLICH 2003 3 kyu KATA
INGRID RUTKOWSKA 2006 7 kyu KATA
MARZENA SIEKLICKA 1986 6 kyu KATA
EMILIA SIEKLICKA 2008 6 kyu KATA
STANISŁAW SOKOŁOWSKI 2010 7 kyu KATA
DOMINIK SOKOŁOWSKI 2010 7 kyu KATA
MARTA SZUBARTOWSKA 2007 7 kyu KATA
JAKUB SZWEC 2001 1 dan KUMITE
JAKUB SZWEC 2001 1 dan KATA
KRZYSZTOF TOMCZYK 1979 3 kyu KATA
KEWIN TRUKAWKA 2009 7 kyu KATA
ALEKSANDERA WĘGLARZ 2003 7 kyu KATA
LIDIA WIKTOROWSKA 2006 5 kyu KATA
MACIEJ WIKTOROWSKI 1976 5 kyu KATA
KATARZYNA WITMAN 2006 5 kyu KATA
MARIUSZ WITMAN 1971 4 kyu KATA
MICHAŁ ZDROJEWSKI 2011 9 kyu KATA

AKT LUBRANIEC (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
ANTONI CZYNSZAK 2002 1 kyu KATA
SZYMON KAPELIŃSKI 2010 8 kyu KATA
ZUZANNA MAŃKOWSKA 2010 8 kyu KATA
SEBASTIAN SŁOWIŃSKI 2004 3 kyu KATA

AKT SAMURAJ GNIEZNO (ilość zawodników: 12)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MAJA BARCZAK 2005 4 kyu KATA
OSKAR KORDELA 2006 6 kyu KATA
SEBASTIAN KORDELA 2001 2 kyu KATA
SEBASTIAN KORDELA 2001 2 kyu KUMITE
AMELIA KOZICA 2009 8 kyu KATA
WIKTORIA ŁUCZYŃSKA 2004 2 kyu KATA
WIKTORIA ŁUCZYŃSKA 2004 2 kyu KUMITE
NIKODEM SOBIECH 2008 7 kyu KATA
REMIGIUSZ SOBIECH 2005 7 kyu KATA
NATALIA SZUBA 2003 4 kyu KATA
NATALIA SZUBA 2003 4 kyu KUMITE
JAKUB ZBIERSKI 2002 3 kyu KATA
JULIA WIKTOROWSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 6 kyu
LENA FROŁOW KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 6 kyu
ANNA GÓRSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
POLA SŁABA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
OLGA PIOTROWSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
SZYMON GOŻDZIAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 6 kyu
ANDRZEJ KOWALSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2004 5 kyu

AZIKT WŁOCŁAWEK (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
NATALIA BULIŃSKA 2001 1 dan KATA
NATALIA BULIŃSKA 2001 1 dan KUMITE
IGA KACZMAREK 2007 6 kyu KATA
MIKOŁAJ KOZOWICZ 2005 7 kyu KATA
MATEUSZ KUŁAKOWSKI 2006 6 kyu KATA
JUSTYNA SMOLIŃSKA 2006 4 kyu KATA
SZYMON ZAWITOWSKI 2005 3 kyu KATA

KKT KOWAL (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
KAROLINA KWARCIŃSKA 2011 8 kyu KATA
WIKTORIA SUWAŁA 2005 6 kyu KATA
JAKUB SUWAŁA 2007 7 kyu KATA

IPPON SZCZECIN (ilość zawodników: 26)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MATYLDA ABERLICH 2003 6 kyu KATA
MATYLDA ABERLICH 2003 6 kyu KUMITE
ALEKSANDRA BARTYGA 2003 5 kyu KATA
DAWID BURDA 2007 7 kyu KATA
ALEKSANDER ĆWIKLIŃSKI 2008 7 kyu KATA
GRACJAN DEPTA 2007 7 kyu KATA
MATEUSZ FILON 2007 4 kyu KATA
BARTOSZ GIEDZ 2006 4 kyu KATA
MAGDA GODZISZEWSKA 2006 9 kyu KATA
OLIWIA GRYGIEL 2004 9 kyu KATA
WERONIKA HADRYK 2009 8 kyu KATA
MATEUSZ KARCZYŃSKI 2002 3 kyu KATA
MATEUSZ KARCZYŃSKI 2002 3 kyu KUMITE
ALEKSANDRA KOTOWSKA 2007 7 kyu KATA
PIOTR ŁUKASIK 2010 8 kyu KATA
KLAUDIA MACIAK 2007 9 kyu KATA
EMILIA NARZYMSKA 2004 9 kyu KATA
DAWID NIKEL 2008 7 kyu KATA
GABRIELA NOWAK 2007 9 kyu KATA
MARTA PESZYŃSKA 2008 9 kyu KATA
WIKTOR PROBOLA 2005 7 kyu KATA
ALICJA SEKUT 2006 6 kyu KATA
ALEKSANDER STOLTMAN 2010 9 kyu KATA
ALEKS SZWAK 2008 8 kyu KATA
PATRYK WALCZAK 2009 7 kyu KATA
SANDRA ZAWADA 2008 6 kyu KATA

KKT ORZEŁ POZNAŃ (ilość zawodników: 23)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MARIA BARSZCZ 2010 7 kyu KATA
MATEUSZ CHOJNOWSKI 2005 4 kyu KATA
BORYS CICHECKI 2011 9 kyu KATA
MARTA CISZAK 2007 5 kyu KATA
OLIWIA CZUBEK 2008 7 kyu KATA
KACPER DZIADOWICZ 2009 7 kyu KATA
FILIP DZIADOWICZ 2007 7 kyu KATA
ANTONI FRANKOWSKI 2009 5 kyu KATA
LEON FRANKOWSKI 2006 3 kyu KATA
ALEKSANDRA GÓRSKA 2008 7 kyu KATA
NICOLAS GREK 2004 4 kyu KATA
FABIAN KAŹMIERCZAK 2006 6 kyu KATA
TYMOTEUSZ KOŹLIK 2009 6 kyu KATA
MARCELI MAJORCZYK 2009 7 kyu KATA
IGOR PAWLAK 2009 7 kyu KATA
NATALIA PREWICZ 2009 6 kyu KATA
WIKTOR SIEMIŃSKI 2006 6 kyu KATA
MILENA SOKOŁOWSKA 2011 8 kyu KATA
ADAM SOKOŁOWSKI 2007 5 kyu KATA
AARON STRÓŻYŃSKI 2006 4 kyu KATA
OSKAR SZKUDLARZ 2004 2 kyu KATA
OSKAR SZKUDLARZ 2004 2 kyu KUMITE
JAN URBANIAK 2011 7 kyu KATA

KKT SHOTO PIŁA (ilość zawodników: 24)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
KAMIL BORKOWSKI 1999 2 kyu KATA
KAMIL BORKOWSKI 1999 2 kyu KUMITE
NIKOLA GRABOWSKA 2008 9 kyu KATA
ZUZANNA GRYGIER 2010 7 kyu KATA
DARIA JANCZUKOWICZ 2001 6 kyu KATA
DARIA JANCZUKOWICZ 2001 6 kyu KUMITE
LENA KONARSKA 2009 9 kyu KATA
LAURA KONARSKA 2004 8 kyu KATA
ŁUKASZ KRZYŻANIAK 2005 4 kyu KATA
HUBERT KUCZNIER 2010 9 kyu KATA
MIŁOSZ LENART 2007 7 kyu KATA
KONRAD ŁYŻWIŃSKI 2007 5 kyu KATA
TOBIASZ MILA 2008 9 kyu KATA
ALICJA MUSZYŃSKA 2003 2 kyu KATA
ALICJA MUSZYŃSKA 2003 2 kyu KUMITE
JAKUB OBLIŃSKI 2005 4 kyu KATA
MAGDALENA PAWLAK 2009 9 kyu KATA
JAKUB PIOTROWSKI 2007 6 kyu KATA
SZYMON RYDELSKI 2011 9 kyu KATA
JAKUB SKURA 2004 3 kyu KATA
JAKUB SKURA 2004 3 kyu KUMITE
LILIANA SZKLAREK 2009 9 kyu KATA
TERESA WIATROWSKA 2005 4 kyu KATA
KAJETAN WOJNICKI 2005 5 kyu KATA

KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE (ilość zawodników: 5)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
KSENIA GWIZDOWSKA 2009 8 kyu KATA
TERESA GWIZDOWSKA 1974 6 kyu KATA
HUBERT KOSAKOWSKI 2010 9 kyu KATA
IGA KUBACKA 2009 7 kyu KATA
JAKUB KUBACKI 2007 6 kyu KATA

KKT SHOTO KRAJENKA (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
TATIANA FIFIELSKA 2008 7 kyu KATA
SEBASTIAN MADECKI 2011 9 kyu KATA
LENA MARLEWSKA 2011 9 kyu KATA
STANISŁAW SENDŁAK 2004 3 kyu KATA
STANISŁAW SENDŁAK 2004 3 kyu KUMITE
WIKTOR SMODIS 2009 8 kyu KATA
MAREK WRUK 2004 3 kyu KATA
MAREK WRUK 2004 3 kyu KUMITE
HANNA ŻYŁKA 2011 9 kyu KATA

KKT SHOTO WIĘCBORK (ilość zawodników: 1)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
FILIP MUELLER 2008 8 kyu KATA

KKT SHOTO WYSOKA (ilość zawodników: 1)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
CYPRIAN MARCZAK 2008 7 kyu KATA

KKT SHOTO ZŁOTÓW (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
KINGA KOTOWICZ 2003 5 kyu KATA
KINGA KOTOWICZ 2003 5 kyu KUMITE
MARTYNA KURCZYŃSKA 2008 6 kyu KATA
JULIA PIKULIK 2004 5 kyu KATA
JULIA PIKULIK 2004 5 kyu KUMITE
PATRYK PIKULIK 2002 3 kyu KATA
PATRYK PIKULIK 2002 3 kyu KUMITE
MICHAŁ WILK 2002 3 kyu KATA
MICHAŁ WILK 2002 3 kyu KUMITE

KKT SHOTO CZARNE (ilość zawodników: 2)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
OSKAR PUCHAŁA 2008 6 kyu KATA
WIKTOR PUZYR 2007 5 kyu KATA

KKT SHOTO SKÓRKA (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
JAN JANKOWSKI 2010 7 kyu KATA
ALEKSANDER KRÓL 2011 9 kyu KATA
DENIS STANISZEWSKI 2008 6 kyu KATA

KKT ZANSHIN (ilość zawodników: 19)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
ADAM DUKLAS 2008 7 kyu KATA
GABRIELA JEDRUSIAK 2009 7 kyu KATA
PIOTR KARBOWSKI 2011 9 kyu KATA
ADRIAN KOSMALSKI 2007 7 kyu KATA
ADRIAN KOZIEROWSKI 2006 6 kyu KATA
KRZYSZTOF KRAJEWSKI 1981 7 kyu KUMITE
ALEKSANDER KRAJEWSKI 2010 8 kyu KATA
MICHAŁ MICHALSKI 2008 8 kyu KATA
AGATA MOLEWSKA 1980 4 kyu KATA
AGATA MOLEWSKA 1980 4 kyu KUMITE
JAN MOLEWSKI 2010 8 kyu KATA
STANISŁAW MOLEWSKI 2008 6 kyu KATA
STANISŁAW MYSZKOWSKI 2008 8 kyu KATA
HELENA SEKLECKA 2011 9 kyu KATA
JULIA SKALSKA 2008 8 kyu KATA
ARTUR SKALSKI 1986 7 kyu KUMITE
FRANCISZEK SWIERCZYNSKI 2007 5 kyu KATA
NADIA SZCZESNIEWSKA 2009 7 kyu KATA
ALEKSANDER WAWRZYNIAK 2008 8 kyu KATA

KKT-DO SEIUNCHIN (ilość zawodników: 13)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
ANTONINA CZARNOWSKA 2006 7 kyu KATA
AMELIA GASZEWSKA 2005 6 kyu KATA
ANTONI GDANIEC 2008 6 kyu KATA
MAKSYMILIAN GDANIEC 2005 3 kyu KATA
DORIAN GIERSZEWSKI 2002 1 kyu KATA
DORIAN GIERSZEWSKI 2002 1 kyu KUMITE
SZYMON KOŹLARSKI 2008 6 kyu KATA
LEON LEMAŃCZYK 2005 3 kyu KATA
JAKUB LIEDTKE 2005 3 kyu KATA
EMILIA MYSZK 2005 5 kyu KATA
MONIKA PAŁUBICKA 2004 8 kyu KATA
JULIAN REKOWSKI 2007 5 kyu KATA
OLIWIA WNUK LIPIŃSKA 2006 7 kyu KATA

UKS POMERANIA SZCZECIN (ilość zawodników: 80)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
VIKTOR BEZSMERTNYI 1994 1 dan KUMITE
VOLODYMIR BEZSMERTNYI 1994 1 dan KUMITE
NIKOLA BRONIEWSKA 1999 1 kyu KATA
NIKOLA BRONIEWSKA 1999 1 kyu KUMITE
BARTOSZ BRONISZ 2007 5 kyu KATA
ZOFIA BRZOZOWSKA 2010 8 kyu KATA
BARTOSZ BRZOZOWSKI 2007 6 kyu KATA
ARTUR BRZÓZKA 2007 6 kyu KATA
ARTUR BRZÓZKA 2007 6 kyu KATA
NATALIA BURZYŃSKA 2009 7 kyu KATA
KONRAD CEBULA 2005 5 kyu KATA
MARCIN DROZD 2008 6 kyu KATA
PATRYK DUNAJ 2008 6 kyu KATA
KACPER FILIPSKI 2007 6 kyu KATA
ANTONI GAJZLER 2010 8 kyu KATA
NATALIA GÓRSKA 2007 5 kyu KATA
ARKADIUSZ GRABOWSKI 1972 9 kyu KATA
MAREK HOŁODY 2006 6 kyu KATA
MAJA JANOWSKA 2006 8 kyu KATA
ALEKSANDRA JENDRYCZKA 2007 6 kyu KATA
MAKSYM JONIK 2007 7 kyu KATA
ZOFIA JONIK 2005 9 kyu KATA
KAJA KACPRZYKOWSKA 2004 6 kyu KATA
IGOR KACZANOWSKI 2010 8 kyu KATA
WIKTOR KACZANOWSKI 2007 6 kyu KATA
LENA KACZMAREK 2008 6 kyu KATA
IGOR KALINOWSKI 2007 5 kyu KATA
ARSENIJ KARPOW 1996 1 dan KATA
PAWEŁ KARWECKI 2004 3 kyu KATA
HANNA KAWCZYŃSKA 2007 5 kyu KATA
WOJCIECH KAŹMIERSKI 1975 9 kyu KATA
LEONARD KAŹMIERSKI 2009 8 kyu KATA
MICHAŁ KIELESIŃSKI 2010 9 kyu KATA
JAKUB KIELESIŃSKI 2006 6 kyu KATA
ALEKSANDRA KLAJN 2006 7 kyu KATA
RAFAŁ KONDRAT 1976 9 kyu KATA
PAULINA KOTIASZ 2006 6 kyu KATA
KAROLINA KRZEMIŃSKA 2006 5 kyu KATA
CEZARY KUJATH 2002 2 kyu KATA
PIOTR LASKOWSKI 2010 8 kyu KATA
JAKUB LIMAŃSKI 2009 7 kyu KATA
NINA MAŁASIAK 2007 6 kyu KATA
MIŁOSZ MARCZAK 2007 6 kyu KATA
AGNIESZKA NIEWIAROWSKA 2003 3 kyu KATA
KORNEL OPOLSKI 2006 6 kyu KATA
BŁAŻEJ OPOLSKI 1998 1 dan KATA
BŁAŻEJ OPOLSKI 1998 1 dan KUMITE
MICHAŁ OSTACH 2007 5 kyu KATA
TOMASZ OSTACH 1970 1 dan KATA
MAJA PAŁKA 2009 7 kyu KATA
ALEKSANDRA PATAN 2004 3 kyu KATA
ALEKSANDRA PATAN 2004 3 kyu KUMITE
PIOTR POLIŃSKI 2008 8 kyu KATA
MARCIN RAKOWSKI 2001 2 kyu KATA
MARCIN RAKOWSKI 2001 2 kyu KUMITE
ALICJA ROWIŃSKA 2006 6 kyu KATA
SANDRA SELMAJ 2002 3 kyu KATA
MARCIN SELMAJ 2005 4 kyu KATA
NIKOLA SĘKOWSKA 2006 6 kyu KATA
NATALIA SIKORA 2006 5 kyu KATA
JULIA SNOPEK 2003 3 kyu KATA
AGATA SNOPEK 2006 5 kyu KATA
ADAM STĘPIEŃ 2006 5 kyu KATA
MAJA STĘPIEŃ 2008 6 kyu KATA
ROBERT STĘPIEŃ 1976 1 dan KATA
SZYMON STOCHŁA 2008 7 kyu KATA
BARTOSZ STOCHŁA 2005 9 kyu KATA
TYMOTEUSZ ŚLUSARZ 2005 6 kyu KATA
ZUZANNA TARACIŃSKA 2007 6 kyu KATA
MARIA TRUBIŁKO 2008 6 kyu KATA
JULIA WIĘCKOWSKA 2007 7 kyu KATA
MICHAŁ WOJNAROWSKI 2005 4 kyu KATA
TOMASZ WOŹNICZKA 2005 4 kyu KATA
MAREK WOŹNICZKA 2007 6 kyu KATA
ŁUKASZ WOŹNICZKA 2002 2 kyu KATA
ŁUKASZ WOŹNICZKA 2002 2 kyu KUMITE
KATARZYNA WOŹNICZKA 2003 3 kyu KATA
HANNA WOŹNY 2009 6 kyu KATA
WIKTOR ZIELIŃSKI 2003 5 kyu KATA
WIKTOR ZIELIŃSKI 2003 5 kyu KUMITE

UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA (ilość zawodników: 22)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
KAROLINA CIEŚLAK 2007 8 kyu KATA
FILIP DOBIECKI 2007 6 kyu KATA
MATEUSZ DOMINIK 1982 2 kyu KATA
MATEUSZ DOMINIK 1982 2 kyu KUMITE
BARTOSZ KAŁUŻNY 1979 3 kyu KATA
KORNELIA KAŹMIERCZAK 2006 6 kyu KATA
KACPER KSIANSZKIEWICZ 2007 7 kyu KATA
ŁUKASZ SIGEL 2000 1 dan KATA
ŁUKASZ SIGEL 2000 1 dan KUMITE
KAMIL SOBCZAK 2010 8 kyu KATA
MARIA STAJKOWSKA 2007 8 kyu KATA
MARCELINA STAJKOWSKA 2007 8 kyu KATA
KACPER STAJKOWSKI 2003 4 kyu KATA
MATEUSZ STĘPNIAK 2009 7 kyu KATA
MAŁGORZATA STĘPNIAK 1986 5 kyu KATA
WIKTORIA SZYMAŃSKA 2008 7 kyu KATA
MAKSYMILIAN TOMASZEWSKI 2004 6 kyu KATA
NELLY TOMCZAK 2006 7 kyu KATA
JULIAN WARCZYGŁOWA 2003 5 kyu KATA
MIKOŁAJ WOLNIAK 2002 3 kyu KATA
WIESŁAW ZIMNY 1970 1 dan KATA
WIESŁAW ZIMNY 1970 1 dan KUMITE

WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO (ilość zawodników: 22)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
HUBERT ANDRZEJEWSKI 2009 8 kyu KATA
BARTEK CZERWIŃSKI 2008 7 kyu KATA
MICHAŁ CZERWIŃSKI 2010 8 kyu KATA
JULIA DEMBOWSKA 2005 4 kyu KATA
ZOFIA GOŹDZIK 2006 8 kyu KATA
WIKTORIA GÓRSKA 2008 7 kyu KATA
DAWID GROMADZKI 2007 6 kyu KATA
MIKOŁAJ HELBIN 2004 4 kyu KATA
KONRAD KOPERSKI 2008 6 kyu KATA
SZYMON KOPROWSKI 2008 7 kyu KATA
OLIWIA KOZŁOWSKA 1999 2 kyu KATA
OLIWIA KOZŁOWSKA 1999 2 kyu KUMITE
JAN KOZŁOWSKI 2009 7 kyu KATA
JULIA MAŁECKA 2004 4 kyu KATA
KACPER PIASTA 2007 8 kyu KATA
MATEUSZ RAKOWSKI 2008 5 kyu KATA
MICHAŁ RYKCZEWSKI 2008 6 kyu KATA
ZUZANNA SMARDZEWSKA 2002 2 kyu KATA
REMIGIUSZ WINIECKI 2009 8 kyu KATA
MAJA WŁODARSKA 2007 5 kyu KATA
PAULINA WNUKIEWICZ 2004 4 kyu KATA
JAKUB WOLOSZYN 2009 7 kyu KATA

Informacje o zawodach

Aktualne listy startowe będą wystawione na holu przy wejściu do sali gimnastycznej. Od godziny 9:00 sędziowwie będą do dyspozycji kierowników klubów, wtedy będzie można dokonać ostatnich poprawek w listach.
Zawody rozpoczynamy o godzinie 9:30
Ze względu na dużą ilość zawodników prosimy o punktualne przybycie

Adres zawodów:

Hala Sportowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile

ul. Podchorążych 10

64-920 Piła

Miejsce zawodów

Parkingi osobowe

Parkingi osobowe i autobusy


Mapa dojazdu