LISTA STARTOWA

Aktualna lista startowa z podziałem na kategorie i grupy do których zgłoszono zawodników


Kategoria A - dzieci 7 lat i młodsi (ilość zawodników: 17)

Grupa A1: KATA, CHŁOPCY, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MICHAŁ CZERWIŃSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2010 9 kyu
MICHAŁ SCHARWERK KKT SHOTO PIŁA 2010 9 kyu
DOMINIK SOKOŁOWSKI AKT KOSZALIN 2010 9 kyu
TOMASZ TOMKO KKT SHOTO CZARNE 2010 9 kyu

Grupa A2: KATA, DZIEWCZĘTA, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ZUZANNA GRYGIER KKT SHOTO PIŁA 2010 9 kyu
KAROLINA KWARCIŃSKA KKT KOWAL 2011 9 kyu
HANIA MOROZ POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2010 9 kyu
JULIA SROCZYŃSKA KKT SHOTO PIŁA 2010 9 kyu

Grupa A3: KATA, OPEN, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
FRANEK GRADUSZEWSKI KKT SHOTO KRAJENKA 2010 8 kyu
FILIP JÓŹWIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2010 8 kyu
MACIEJ NADSTAZIK KKT SHOTO CZARNE 2011 8 kyu
KAMIL SOBCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2010 8 kyu
STANISŁAW SOKOŁOWSKI AKT KOSZALIN 2010 8 kyu
MIKOŁAJ ŚWIRYDOWICZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2010 8 kyu
ALEKSANDER WASILUK KKT SHOTO KRAJENKA 2010 8 kyu
NIKOLA WIDAWSKA KKT SHOTO SKÓRKA 2010 8 kyu
ANTONI ZIEŃ KKT SHOTO CZARNE 2011 8 kyu

Grupa A4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ

Kategoria B - dzieci 8-9 lat (ilość zawodników: 73)

Grupa B1: KATA, CHŁOPCY, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
WIKTOR BARAN KKT SHOTO ZŁOTÓW 2008 9 kyu
ADAM DUKLAS KKT ZANSHIN 2008 9 kyu
MICHAŁ STELMACH KKT SHOTO CZARNE 2009 9 kyu
ALEKSANDER WAWRZYNIAK KKT ZANSHIN 2008 9 kyu

Grupa B2: KATA, DZIEWCZĘTA, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
NADIA KNITTER KKT SHOTO ZŁOTÓW 2008 9 kyu
SARA PANGLISCH KKT SHOTO ZŁOTÓW 2008 9 kyu
KLAUDIA SIUDA AKT KOSZALIN 2008 9 kyu
NADIA SZCZEŚNIEWSKA KKT ZANSHIN 2009 9 kyu

Grupa B3: KATA, CHŁOPCY, od 8 kyu do 8 kyu (ilość zawodników: 20)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MIKOŁAJ BYŁEŃ KKT SHOTO CZARNE 2009 8 kyu
DOMINIK DOBOSZ KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2009 8 kyu
KACPER DZIADOWICZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 8 kyu
PAWEŁ GRADUSZEWSKI KKT SHOTO KRAJENKA 2008 8 kyu
KAJETAN KAMOLA AKT KOSZALIN 2009 8 kyu
SZYMON KOPROWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 8 kyu
BŁAŻEJ KUBACKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2008 8 kyu
ANTONI KUJAWA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2008 8 kyu
ALEKSANDER MAJEWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 8 kyu
MARCELI MAJORCZYK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 8 kyu
SZYMON MAŁYSKA AKT KOSZALIN 2009 8 kyu
DOMINIK MAREK KKT SHOTO CZARNE 2008 8 kyu
MIKOŁAJ OBARA KKT SHOTO WIĘCBORK 2009 8 kyu
MARCIN PAWŁOWSKI POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2008 8 kyu
MARCIN PYTEREK UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 8 kyu
MIKOŁAJ SADOWSKI AKT KOSZALIN 2008 8 kyu
WIKTOR SMODIS KKT SHOTO KRAJENKA 2009 8 kyu
MATEUSZ STĘPNIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2009 8 kyu
REMIGIUSZ WINIECKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2009 8 kyu
BARTOSZ WLAZŁY POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2008 8 kyu

Grupa B4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 8 kyu (ilość zawodników: 11)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ALEKSANDRA CICHOCKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 8 kyu
TATIANA FIFIELSKA KKT SHOTO KRAJENKA 2008 8 kyu
LENA FROŁOW KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 8 kyu
KSENIA GWIZDOWSKA KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2009 8 kyu
NATALIA KUBICA POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2008 8 kyu
OLGA PIOTROWSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 8 kyu
MICHALINA RADIUN AKT KOSZALIN 2008 8 kyu
POLA SŁABA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 8 kyu
WIKTORIA SZYMAŃSKA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2008 8 kyu
KLAUDIA WARCZYGŁOWA UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2008 8 kyu
JULIA WIKTOROWSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 8 kyu

Grupa B5: KATA, OPEN, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
STANISŁAW MOLEWSKI KKT ZANSHIN 2008 6 kyu
ULA MOROZ POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2008 6 kyu
IGOR SOLENIEWICZ KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2008 6 kyu
ADRIAN WIECZOREK POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2008 5 kyu

Grupa B6: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ

Grupa B7: KATA, CHŁOPCY, od 7 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 19)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
WOJCIECH BUCZKOWSKI KKT SHOTO PIŁA 2009 7 kyu
BARTOSZ CZERWIŃSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
MARCIN DROZD UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu
PATRYK DUNAJ UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu
ANTONI FRANKOWSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 7 kyu
SZYMON GOŹDZIAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 7 kyu
FRANCISZEK JARZEMBINSKI KLUB KARATE BYTÓW 2008 7 kyu
KONRAD KOPERSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
JAKUB KROLL KKT SHOTO ZŁOTÓW 2009 7 kyu
ALEKS LEWANDOWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
MIKOŁAJ MIZIOŁEK WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
GRACJAN NISIEWICZ KKT SHOTO PIŁA 2008 7 kyu
FRANCISZEK OWCZAREK AKT KOSZALIN 2009 7 kyu
NIKODEM RĘKLEWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2009 7 kyu
PIOTR RYBACKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
MICHAŁ RYKACZEWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2008 7 kyu
CEZARY SIDORCZUK KKT SHOTO PIŁA 2008 7 kyu
JAKUB WOŁOSZYN WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2009 7 kyu
WOJCIECH ZALISZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 7 kyu

Grupa B8: KATA, DZIEWCZĘTA, od 7 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 11)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ANNA GÓRSKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2008 7 kyu
LENA KACZMAREK UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu
IGA KUBACKA KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2009 7 kyu
NATALIA MIERKIEWICZ UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu
MAJA PAŁKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2009 7 kyu
NATALIA PREWICZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2009 7 kyu
MAJA STĘPIEŃ UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu
KAMILA SZCZUDLIŃSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu
MARIA TRUBIŁKO UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu
HANNA WOŹNY UKS POMERANIA SZCZECIN 2009 7 kyu
ALEKSANDRA ZAKALSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2008 7 kyu

Kategoria C - dzieci 10-11 lat (ilość zawodników: 80)

Grupa C1: KATA, CHŁOPCY, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
SANDRA GADEK AKT KOSZALIN 2007 9 kyu
BARTOSZ JURASZ WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 9 kyu
NICOLA KAPUŚCIŃSKA KKT SHOTO PIŁA 2006 9 kyu
ADRIAN KOSMALSKI KKT ZANSHIN 2007 9 kyu
DAWID KUBASIK AKT KOSZALIN 2007 9 kyu
MIŁOSZ LENART KKT SHOTO PIŁA 2007 9 kyu
KACPER PIASTA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 9 kyu

Grupa C2: KATA, DZIEWCZĘTA, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ

Grupa C3: KATA, CHŁOPCY, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 16)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
BARTOSZ BRZOZOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 7 kyu
ARTUR BRZÓZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 7 kyu
FILIP DOBIECKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2007 7 kyu
BARTOSZ GAJEWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 7 kyu
DAWID GROMADZKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 7 kyu
FABIAN KAŹMIERCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2006 7 kyu
OSKAR KORDELA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2006 7 kyu
KACPER KSIANSZKIEWICZ UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2007 8 kyu
ADRIAN LANGE AKT KOSZALIN 2007 7 kyu
MARCEL LEBIEDOWICZ AKT KOSZALIN 2007 7 kyu
KACPER LEWANDOWSKI AZIKT WŁOCŁAWEK 2006 7 kyu
DAWID LEWANDOWSKI AZIKT WŁOCŁAWEK 2007 7 kyu
KORNEL MACHOWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 7 kyu
JAKUB SCHARWERK KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2007 8 kyu
JAKUB SUWAŁA KKT KOWAL 2007 8 kyu
OLIWIER ŚWIERCZYŃSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2006 8 kyu

Grupa C4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 18)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ZUZANNA BORKOWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 7 kyu
ZOFIA GOŹDZIK WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2006 8 kyu
ZOFIA GRADUSZEWSKA KKT SHOTO KRAJENKA 2006 8 kyu
ALEKSANDRA JENDRYCZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 7 kyu
KAROLINA JÓŹWIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2007 8 kyu
KLAUDIA KASPRZYK AKT KOSZALIN 2006 8 kyu
KORNELIA KAŹMIERCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2006 7 kyu
ALEKSANDRA KOTOWSKA IPPON SZCZECIN 2007 8 kyu
NINA MAŁASIAK UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 7 kyu
WIKTORIA NOWICKA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2006 8 kyu
ANNA PUCHALSKA IPPON SZCZECIN 2007 8 kyu
NATALIA SIKORA UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 7 kyu
MONIKA SOBKOWIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2006 8 kyu
MARTA SZUBARTOWSKA AKT KOSZALIN 2007 8 kyu
ZUZANNA TARACIŃSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 7 kyu
NELLY TOMCZAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2006 8 kyu
KORNELIA WYPIJ WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 7 kyu
ZUZANNA ZASZTOWT AKT KOSZALIN 2006 8 kyu

Grupa C5: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
BARTOSZ GIEDZ IPPON SZCZECIN 2006 5 kyu
MATEUSZ HAS KKT SHOTO WIĘCBORK 2006 5 kyu
ADAM KOLASIŃSKI INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO 2006 4 kyu
JAN KROLL KKT ORZEŁ POZNAŃ 2006 5 kyu
MATEUSZ KUŁAKOWSKI AZIKT WŁOCŁAWEK 2006 6 kyu
FRANEK MOROZ POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2006 5 kyu
FILIP STANISZEWSKI INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO 2006 4 kyu
ADAM STĘPIEŃ UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 6 kyu
AARON STRÓŻYŃSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2006 5 kyu

Grupa C6: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 15)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
JULIA ADAMIAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2007 6 kyu
MARTA CISZAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2007 5 kyu
MARTYNA CYTRYNOWSKA POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2007 6 kyu
NATALIA GÓRSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
HANNA KAWCZYŃSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
NADIA KUJAWA UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
WIKTORIA RAJCZUK AZIKT WŁOCŁAWEK 2007 6 kyu
ALICJA SEKUT IPPON SZCZECIN 2006 6 kyu
JUSTYNA SMOLIŃSKA AZIKT WŁOCŁAWEK 2006 5 kyu
AGATA SNOPEK UKS POMERANIA SZCZECIN 2006 6 kyu
GABRIELA ŚWIĘCH KKT ORZEŁ POZNAŃ 2007 6 kyu
LIDIA WIKTOROWSKA AKT KOSZALIN 2006 6 kyu
KATARZYNA WITMAN AKT KOSZALIN 2006 6 kyu
MAJA WŁODARSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2007 6 kyu
OLIWIA WŁOSIAN KKT SHOTO ZŁOTÓW 2007 6 kyu

Grupa C9: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 15)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
BARTOSZ BRONISZ UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
MATEUSZ FILON IPPON SZCZECIN 2007 5 kyu
IGOR KALINOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
FRANCISZEK KROLL KKT ORZEŁ POZNAŃ 2007 5 kyu
JAKUB KUBACKI KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 2007 6 kyu
MATEUSZ KUZIOMKO AKT KOSZALIN 2007 6 kyu
OLIWIER LIPIŃSKI IPPON SZCZECIN 2007 5 kyu
KONRAD ŁYŻWIŃSKI KKT SHOTO PIŁA 2007 6 kyu
MICHAŁ OSTACH UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
MATEUSZ OSTROWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2007 6 kyu
WIKTOR PUZYR KKT SHOTO CZARNE 2007 5 kyu
ADAM SOKOŁOWSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2007 5 kyu
DENIS STANISZEWSKI KKT SHOTO SKÓRKA 2007 6 kyu
FRANCISZEK ŚWIERCZYŃSKI KKT ZANSHIN 2007 6 kyu
JAN WALISZEWSKI KKT SHOTO SKÓRKA 2007 6 kyu

Kategoria D - młodzik 12-13 lat (ilość zawodników: 47)

Grupa D2: KATA, DZIEWCZĘTA, od 9 kyu do 9 kyu (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ

Grupa D3: KATA, CHŁOPCY, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 5)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KUBA FILIPIAK POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2005 7 kyu
MOKOŁAJ KOZOWICZ AZIKT WŁOCŁAWEK 2005 8 kyu
KAMIL SKIBIŃSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2003 7 kyu
MAKSYMILIAN TOMASZEWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2004 7 kyu
BARTOSZ ZARĘBA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2004 8 kyu

Grupa D4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 8 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 5)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MATYLDA ABERLICH IPPON SZCZECIN 2003 8 kyu
KAROLINA ADAMCZYK AKT KOSZALIN 2004 7 kyu
KATARZYNA DĄDERA AKT KOSZALIN 2004 7 kyu
WIKTORIA SUWAŁA KKT KOWAL 2005 7 kyu
ALEKSANDRA WĘGLARZ AKT KOSZALIN 2003 9 kyu

Grupa D5: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 13)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
OLIWIER GABRYŚ AKT KOSZALIN 2004 5 kyu
NICOLAS GREK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2004 4 kyu
PAWEŁ KARWECKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2004 5 kyu
DAWID KOŁWZAN AKT KOSZALIN 2004 4 kyu
FILIP KONDAK AKT KOSZALIN 2004 5 kyu
DOMINIK LESZCZYK AKT KOSZALIN 2004 6 kyu
PIOTR MOCYDLARZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2004 4 kyu
ADRIAN PAJECKI KKT KOWAL 2004 4 kyu
MICHAŁ PIROWSKI KKT KOWAL 2004 4 kyu
STANISŁAW SENDŁAK KKT SHOTO KRAJENKA 2004 4 kyu
JAKUB SKURA KKT SHOTO PIŁA 2004 4 kyu
MAREK WRUK KKT SHOTO KRAJENKA 2004 4 kyu
PATRYK ZDEB IPPON SZCZECIN 2004 5 kyu

Grupa D6: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 12)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MAJA BARCZAK AKT SAMURAJ GNIEZNO 2005 5 kyu
JULIA DEMBOWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2005 5 kyu
HANNA KAROLCZAK KKT SHOTO PIŁA 2005 5 kyu
MARTYNA KUBACKA POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 2004 6 kyu
WIKTORIA ŁUCZYŃSKA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2004 4 kyu
JULIA MAŁECKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2004 5 kyu
ALEKSANDRA PATAN UKS POMERANIA SZCZECIN 2004 5 kyu
JULIA PIKULIK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2004 5 kyu
WERONIKA RUDZIŃSKA KKT KOWAL 2005 6 kyu
ALEKSANDRA SZYŁKO UKS POMERANIA SZCZECIN 2004 5 kyu
TERESA WIATROWSKA KKT SHOTO PIŁA 2005 5 kyu
PAULINA WNUKIEWICZ WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2004 6 kyu

Grupa D9: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 12)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KONRAD CEBULA UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 6 kyu
MICHAŁ HAS KKT SHOTO WIĘCBORK 2005 5 kyu
ALEKSANDER JETTER WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2005 6 kyu
ŁUKASZ KRZYŻANIAK KKT SHOTO PIŁA 2005 5 kyu
JAKUB OBLIŃSKI KKT SHOTO PIŁA 2005 4 kyu
MARCIN SELMAJ UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 5 kyu
WIKTOR STRZAŁKOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 6 kyu
IGOR TYMIŃSKI KKT ORZEŁ POZNAŃ 2005 5 kyu
OLAF WILIŃSKI INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO 2005 5 kyu
MICHAŁ WOJNAROWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 5 kyu
TOMASZ WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2005 5 kyu
SZYMON ZAWITOWSKI AZIKT WŁOCŁAWEK 2005 4 kyu

Kategoria E - junior młodszy 14-15 lat (ilość zawodników: 54)

Grupa E3: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MIKOŁAJ BERA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2003 4 kyu
PATRYK DAROSZEWSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2003 6 kyu
DAWID RZYMSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2002 5 kyu
KACPER STAJKOWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2003 6 kyu
MICHAŁ WILK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2002 4 kyu
JULIAN WOLARSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2003 6 kyu
MIKOŁAJ WOLNIAK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2002 5 kyu
JAKUB ZBIERSKI AKT SAMURAJ GNIEZNO 2002 4 kyu
WIKTOR ZIELIŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu

Grupa E4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 4 kyu (ilość zawodników: 10)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
JULIA ANCEROWICZ UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 6 kyu
ANASTAZJA KACZOROWSKA AKT KOSZALIN 2002 5 kyu
ALEKSANDRA LEGIECKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 4 kyu
AGNIESZKA NIEWIAROWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu
MARTYNA REDLICH AKT KOSZALIN 2003 4 kyu
JULIA SNOPEK UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu
WIKTORIA SOBCZAK AKT KOSZALIN 2003 5 kyu
KATARZYNA STAFINIAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2003 4 kyu
NATALIA SZUBA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2003 6 kyu
KATARZYNA WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu

Grupa E5: KATA, CHŁOPCY, od 3 kyu do 1 kyu (ilość zawodników: 8)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MACIEJ CHIRKOWSKI KKT KOWAL 2004 3 kyu
JAKUB GÓRSKI KKT KOWAL 2003 3 kyu
CEZARY KUJATH UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
PATRYK PIKULIK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2002 3 kyu
JAN PISZCZAŁKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2002 3 kyu
CYPRIAN ŚWIĘCH KKT ORZEŁ POZNAŃ 2003 3 kyu
ROBERT WARZYŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
ŁUKASZ WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu

Grupa E6: KATA, DZIEWCZĘTA, od 3 kyu do 1 kyu (ilość zawodników: 6)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
NATALIA BULIŃSKA AZIKT WŁOCŁAWEK 2001 1 kyu
ALICJA MUSZYŃSKA KKT SHOTO PIŁA 2003 3 kyu
SANDRA SELMAJ UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
ZUZANNA SMARDZEWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2002 3 kyu
AGATA SOBOŃ UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
NIKOLA ŚWIEC WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 2003 3 kyu

Grupa E9: KUMITE, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 12)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MIKOŁAJ BERA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2003 4 kyu
JAKUB GÓRSKI KKT KOWAL 2003 3 kyu
CEZARY KUJATH UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
PATRYK PIKULIK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2002 3 kyu
JAN PISZCZAŁKA KKT ORZEŁ POZNAŃ 2002 3 kyu
DAWID RZYMSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2002 5 kyu
KACPER STAJKOWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2003 6 kyu
CYPRIAN ŚWIĘCH KKT ORZEŁ POZNAŃ 2003 3 kyu
ROBERT WARZYŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
MICHAŁ WILK KKT SHOTO ZŁOTÓW 2002 4 kyu
ŁUKASZ WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
WIKTOR ZIELIŃSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu

Grupa E10: KUMITE, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 8)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
NATALIA BULIŃSKA AZIKT WŁOCŁAWEK 2001 1 kyu
ALEKSANDRA LEGIECKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 4 kyu
ALICJA MUSZYŃSKA KKT SHOTO PIŁA 2003 3 kyu
AGNIESZKA NIEWIAROWSKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu
SANDRA SELMAJ UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
AGATA SOBOŃ UKS POMERANIA SZCZECIN 2002 3 kyu
KATARZYNA STAFINIAK KKT ORZEŁ POZNAŃ 2003 4 kyu
KATARZYNA WOŹNICZKA UKS POMERANIA SZCZECIN 2003 5 kyu

Kategoria F - junior 16-17 lat (ilość zawodników: 24)

Grupa F1: KATA, CHŁOPCY, od 9 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
DARIA JANCZUKOWICZ KKT SHOTO PIŁA 2001 8 kyu
FILIP KASPRZAK AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK 2001 8 kyu
JUSTYNA LABUN KLUB KARATE BYTÓW 1999 8 kyu
BARTOSZ MICHALSKI KKT SHOTO PIŁA 1999 8 kyu

Grupa F3: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 11)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MACIEJ ABOLIK UKS POMERANIA SZCZECIN 2001 2 kyu
WIKTOR GMEREK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2000 1 dan
SEBASTIAN KORDELA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2001 4 kyu
PAWEŁ KUPILAS KKT SHOTO PIŁA 2000 2 kyu
JAKUB KUZIOMKO AKT KOSZALIN 2001 3 kyu
KRYSTIAN MORAS UKS POMERANIA SZCZECIN 2001 3 kyu
MARCIN RAKOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2001 3 kyu
ŁUKASZ SIGEL UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2000 1 dan
JAKUB SZWEC AKT KOSZALIN 2001 1 dan
PIOTR WALKER AKT KOSZALIN 2001 4 kyu
KORDIAN WOLNIEWICZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2001 4 kyu

Grupa F4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ

Grupa F7: KUMITE, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MACIEJ ABOLIK UKS POMERANIA SZCZECIN 2001 2 kyu
WIKTOR GMEREK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2000 1 dan
SEBASTIAN KORDELA AKT SAMURAJ GNIEZNO 2001 4 kyu
PAWEŁ KUPILAS KKT SHOTO PIŁA 2000 2 kyu
JAKUB KUZIOMKO AKT KOSZALIN 2001 3 kyu
MARCIN RAKOWSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 2001 3 kyu
ŁUKASZ SIGEL UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 2000 1 dan
JAKUB SZWEC AKT KOSZALIN 2001 1 dan
KORDIAN WOLNIEWICZ KKT ORZEŁ POZNAŃ 2001 4 kyu

Kategoria G - młodzieżowiec 18-20 lat (ilość zawodników: 16)

Grupa G3: KATA, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KAMIL BORKOWSKI KKT SHOTO PIŁA 1999 1 kyu
KAMIL CIURZYŃSKI KLUB KARATE BYTÓW 1997 1 kyu
ARTUR GOLON KKT KOWAL 1999 4 kyu
DOMINIK JATKOWSKI AKT KOSZALIN 1998 1 dan
BŁAŻEJ OPOLSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 1998 1 dan
DAWID POWROŹNIK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1997 4 kyu
PIOTR SMOLIŃSKI AZIKT WŁOCŁAWEK 1997 1 kyu

Grupa G4: KATA, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ

Grupa G7: KUMITE, CHŁOPCY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 6)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KAMIL BORKOWSKI KKT SHOTO PIŁA 1999 1 kyu
KAMIL CIURZYŃSKI KLUB KARATE BYTÓW 1997 1 kyu
ARTUR GOLON KKT KOWAL 1999 4 kyu
DOMINIK JATKOWSKI AKT KOSZALIN 1998 1 dan
BŁAŻEJ OPOLSKI UKS POMERANIA SZCZECIN 1998 1 dan
DAWID POWROŹNIK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1997 4 kyu

Grupa G8: KUMITE, DZIEWCZĘTA, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
NIKOLA BRONIEWSKA IPPON SZCZECIN 1999 2 kyu
OLIWIA KOZŁOWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 1999 2 kyu
DARIA WILK KKT SHOTO ZŁOTÓW 1995 1 dan

Kategoria H - senior 21-39 lat (ilość zawodników: 26)

Grupa H1: KATA, MĘŻCZYŹNI, od 9 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 5)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MICHAŁ FILIPIAK POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE 1970 7 kyu
TERESA GWIZDOWSKA KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE 1974 9 kyu
KRZYSZTOF KRAJEWSKI KKT ZANSHIN 1978 8 kyu
WALDEMAR ROMANOWSKI KKT SHOTO PIŁA 1969 7 kyu
ARTUR SKALSKI KKT ZANSHIN 1986 8 kyu

Grupa H3: KATA, MĘŻCZYŹNI, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 8)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MATEUSZ DOMINIK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1982 5 kyu
RAFAŁ LESZCZYK AKT KOSZALIN 1977 4 kyu
ADAM PAJĘCKI KKT KOWAL 1956 6 kyu
BARTOSZ PIĄTKOWSKI AKT KOSZALIN 1975 5 kyu
KRZYSZTOF TOMCZYK AKT KOSZALIN 1979 4 kyu
MACIEJ WIKTOROWSKI AKT KOSZALIN 1976 6 kyu
MARIUSZ WITMAN AKT KOSZALIN 1971 4 kyu
ARKADIUSZ ZDROJEWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1978 4 kyu

Grupa H4: KATA, KOBIETY, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 6)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
NIKOLA BRONIEWSKA IPPON SZCZECIN 1999 2 kyu
OLIMPIA JARZĄB AKT KOSZALIN 1979 5 kyu
OLIWIA KOZŁOWSKA WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 1999 2 kyu
AGNIESZKA NAGAŃSKA AKT KOSZALIN 1977 5 kyu
AGATA PAWLAK-MOLEWSKA KKT ZANSHIN 1980 6 kyu
DARIA WILK KKT SHOTO ZŁOTÓW 1995 1 dan

Grupa H5: KUMITE, MĘŻCZYŹNI, od 9 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
KRZYSZTOF KRAJEWSKI KKT ZANSHIN 1978 8 kyu
AGATA PAWLAK-MOLEWSKA KKT ZANSHIN 1980 6 kyu
ARTUR SKALSKI KKT ZANSHIN 1986 8 kyu

Grupa H7: KUMITE, MĘŻCZYŹNI, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
MATEUSZ DOMINIK UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1982 5 kyu
ARSENIJ KARPOW UKS POMERANIA SZCZECIN 1996 1 dan
MIKOŁAJ KOŁUCKI INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO 1991 1 dan
MARIUSZ WOLSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 1982 1 dan

Kategoria I - oldboy 40 lat i starsi (ilość zawodników: 11)

Grupa I1: KATA, MĘŻCZYŹNI, od 9 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ

Grupa I3: KATA, MĘŻCZYŹNI, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
ARSENIJ KARPOW UKS POMERANIA SZCZECIN 1996 1 dan
PAWEŁ KARPOW UKS POMERANIA SZCZECIN 1972 1 dan
TOMASZ OSTACH UKS POMERANIA SZCZECIN 1970 2 kyu
ROBERT STĘPIEŃ UKS POMERANIA SZCZECIN 1976 1 kyu
ARTUR TOMASZEWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1974 1 dan
MARIUSZ WOLSKI WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO 1982 1 dan
WIESŁAW ZIMNY UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1970 1 dan

Grupa I5: KUMITE, MĘŻCZYŹNI, od 9 kyu do 7 kyu (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ

Grupa I7: KUMITE, MĘŻCZYŹNI, od 6 kyu do 9 dan (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO KLUB ROCZNIK STOPIEŃ
PAWEŁ KARPOW UKS POMERANIA SZCZECIN 1972 1 dan
WIESŁAW RUTKOWSKI AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK 1972 1 dan
ARTUR TOMASZEWSKI UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1974 1 dan
WIESŁAW ZIMNY UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA 1970 1 dan

LISTA KLUBÓW

Aktualna lista klubów wraz ze zgłoszonymi przez nich zawodnikami


AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK (ilość zawodników: 2)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
FILIP KASPRZAK 2001 8 kyu KATA
WIESŁAW RUTKOWSKI 1972 1 dan KUMITE

AKT KOSZALIN (ilość zawodników: 42)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
KAROLINA ADAMCZYK 2004 7 kyu KATA
KATARZYNA DĄDERA 2004 7 kyu KATA
OLIWIER GABRYŚ 2004 5 kyu KATA
SANDRA GADEK 2007 9 kyu KATA
OLIMPIA JARZĄB 1979 5 kyu KATA
DOMINIK JATKOWSKI 1998 1 dan KATA
DOMINIK JATKOWSKI 1998 1 dan KUMITE
ANASTAZJA KACZOROWSKA 2002 5 kyu KATA
KAJETAN KAMOLA 2009 8 kyu KATA
KLAUDIA KASPRZYK 2006 8 kyu KATA
DAWID KOŁWZAN 2004 4 kyu KATA
FILIP KONDAK 2004 5 kyu KATA
DAWID KUBASIK 2007 9 kyu KATA
MATEUSZ KUZIOMKO 2007 6 kyu KATA
JAKUB KUZIOMKO 2001 3 kyu KATA
JAKUB KUZIOMKO 2001 3 kyu KUMITE
ADRIAN LANGE 2007 7 kyu KATA
MARCEL LEBIEDOWICZ 2007 7 kyu KATA
DOMINIK LESZCZYK 2004 6 kyu KATA
RAFAŁ LESZCZYK 1977 4 kyu KATA
SZYMON MAŁYSKA 2009 8 kyu KATA
AGNIESZKA NAGAŃSKA 1977 5 kyu KATA
FRANCISZEK OWCZAREK 2009 7 kyu KATA
BARTOSZ PIĄTKOWSKI 1975 5 kyu KATA
MICHALINA RADIUN 2008 8 kyu KATA
MARTYNA REDLICH 2003 4 kyu KATA
MIKOŁAJ SADOWSKI 2008 8 kyu KATA
KLAUDIA SIUDA 2008 9 kyu KATA
WIKTORIA SOBCZAK 2003 5 kyu KATA
DOMINIK SOKOŁOWSKI 2010 9 kyu KATA
STANISŁAW SOKOŁOWSKI 2010 8 kyu KATA
MARTA SZUBARTOWSKA 2007 8 kyu KATA
JAKUB SZWEC 2001 1 dan KATA
JAKUB SZWEC 2001 1 dan KUMITE
KRZYSZTOF TOMCZYK 1979 4 kyu KATA
PIOTR WALKER 2001 4 kyu KATA
ALEKSANDRA WĘGLARZ 2003 9 kyu KATA
LIDIA WIKTOROWSKA 2006 6 kyu KATA
MACIEJ WIKTOROWSKI 1976 6 kyu KATA
KATARZYNA WITMAN 2006 6 kyu KATA
MARIUSZ WITMAN 1971 4 kyu KATA
ZUZANNA ZASZTOWT 2006 8 kyu KATA

AKT LUBRANIEC (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA

AKT SAMURAJ GNIEZNO (ilość zawodników: 9)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MAJA BARCZAK 2005 5 kyu KATA
OSKAR KORDELA 2006 7 kyu KATA
SEBASTIAN KORDELA 2001 4 kyu KATA
SEBASTIAN KORDELA 2001 4 kyu KUMITE
WIKTORIA ŁUCZYŃSKA 2004 4 kyu KATA
WIKTORIA NOWICKA 2006 8 kyu KATA
NATALIA SZUBA 2003 6 kyu KATA
BARTOSZ ZARĘBA 2004 8 kyu KATA
JAKUB ZBIERSKI 2002 4 kyu KATA

AZIKT WŁOCŁAWEK (ilość zawodników: 10)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
NATALIA BULIŃSKA 2001 1 kyu KATA
NATALIA BULIŃSKA 2001 1 kyu KUMITE
MOKOŁAJ KOZOWICZ 2005 8 kyu KATA
MATEUSZ KUŁAKOWSKI 2006 6 kyu KATA
KACPER LEWANDOWSKI 2006 7 kyu KATA
DAWID LEWANDOWSKI 2007 7 kyu KATA
WIKTORIA RAJCZUK 2007 6 kyu KATA
JUSTYNA SMOLIŃSKA 2006 5 kyu KATA
PIOTR SMOLIŃSKI 1997 1 kyu KATA
SZYMON ZAWITOWSKI 2005 4 kyu KATA

INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
ADAM KOLASIŃSKI 2006 4 kyu KATA
MIKOŁAJ KOŁUCKI 1991 1 dan KUMITE
FILIP STANISZEWSKI 2006 4 kyu KATA
OLAF WILIŃSKI 2005 5 kyu KATA

KARATE KLUB WEJHEROWO (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA

KONTRA ŻARY (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA

KKT KOWAL (ilość zawodników: 12)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MACIEJ CHIRKOWSKI 2004 3 kyu KATA
ARTUR GOLON 1999 4 kyu KATA
ARTUR GOLON 1999 4 kyu KUMITE
JAKUB GÓRSKI 2003 3 kyu KATA
JAKUB GÓRSKI 2003 3 kyu KUMITE
KAROLINA KWARCIŃSKA 2011 9 kyu KATA
ADRIAN PAJECKI 2004 4 kyu KATA
ADAM PAJĘCKI 1956 6 kyu KATA
MICHAŁ PIROWSKI 2004 4 kyu KATA
WERONIKA RUDZIŃSKA 2005 6 kyu KATA
JAKUB SUWAŁA 2007 8 kyu KATA
WIKTORIA SUWAŁA 2005 7 kyu KATA

KLUB KARATE BYTÓW (ilość zawodników: 4)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
KAMIL CIURZYŃSKI 1997 1 kyu KATA
KAMIL CIURZYŃSKI 1997 1 kyu KUMITE
FRANCISZEK JARZEMBINSKI 2008 7 kyu KATA
JUSTYNA LABUN 1999 8 kyu KATA

IPPON SZCZECIN (ilość zawodników: 11)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MATYLDA ABERLICH 2003 8 kyu KATA
MATYLDA ABERLICH 2003 8 kyu KUMITE
NIKOLA BRONIEWSKA 1999 2 kyu KATA
NIKOLA BRONIEWSKA 1999 2 kyu KUMITE
MATEUSZ FILON 2007 5 kyu KATA
BARTOSZ GIEDZ 2006 5 kyu KATA
ALEKSANDRA KOTOWSKA 2007 8 kyu KATA
OLIWIER LIPIŃSKI 2007 5 kyu KATA
ANNA PUCHALSKA 2007 8 kyu KATA
ALICJA SEKUT 2006 6 kyu KATA
PATRYK ZDEB 2004 5 kyu KATA

KKT ORZEŁ POZNAŃ (ilość zawodników: 33)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
JULIA ADAMIAK 2007 6 kyu KATA
MIKOŁAJ BERA 2003 4 kyu KATA
MIKOŁAJ BERA 2003 4 kyu KUMITE
ALEKSANDRA CICHOCKA 2008 8 kyu KATA
MARTA CISZAK 2007 5 kyu KATA
KACPER DZIADOWICZ 2009 8 kyu KATA
ANTONI FRANKOWSKI 2009 7 kyu KATA
LENA FROŁOW 2008 8 kyu KATA
SZYMON GOŹDZIAK 2008 7 kyu KATA
ANNA GÓRSKA 2008 7 kyu KATA
NICOLAS GREK 2004 4 kyu KATA
FRANCISZEK KROLL 2007 5 kyu KATA
JAN KROLL 2006 5 kyu KATA
MARCELI MAJORCZYK 2009 8 kyu KATA
PIOTR MOCYDLARZ 2004 4 kyu KATA
OLGA PIOTROWSKA 2008 8 kyu KATA
JAN PISZCZAŁKA 2002 3 kyu KATA
JAN PISZCZAŁKA 2002 3 kyu KUMITE
NATALIA PREWICZ 2009 7 kyu KATA
POLA SŁABA 2008 8 kyu KATA
ADAM SOKOŁOWSKI 2007 5 kyu KATA
KATARZYNA STAFINIAK 2003 4 kyu KATA
KATARZYNA STAFINIAK 2003 4 kyu KUMITE
AARON STRÓŻYŃSKI 2006 5 kyu KATA
GABRIELA ŚWIĘCH 2007 6 kyu KATA
CYPRIAN ŚWIĘCH 2003 3 kyu KATA
CYPRIAN ŚWIĘCH 2003 3 kyu KUMITE
MIKOŁAJ ŚWIRYDOWICZ 2010 8 kyu KATA
IGOR TYMIŃSKI 2005 5 kyu KATA
JULIA WIKTOROWSKA 2008 8 kyu KATA
KORDIAN WOLNIEWICZ 2001 4 kyu KATA
KORDIAN WOLNIEWICZ 2001 4 kyu KUMITE
WOJCIECH ZALISZ 2008 7 kyu KATA

KKT SHOTO PIŁA (ilość zawodników: 23)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
KAMIL BORKOWSKI 1999 1 kyu KATA
KAMIL BORKOWSKI 1999 1 kyu KUMITE
WOJCIECH BUCZKOWSKI 2009 7 kyu KATA
ZUZANNA GRYGIER 2010 9 kyu KATA
DARIA JANCZUKOWICZ 2001 8 kyu KATA
NICOLA KAPUŚCIŃSKA 2006 9 kyu KATA
HANNA KAROLCZAK 2005 5 kyu KATA
ŁUKASZ KRZYŻANIAK 2005 5 kyu KATA
PAWEŁ KUPILAS 2000 2 kyu KATA
PAWEŁ KUPILAS 2000 2 kyu KUMITE
MIŁOSZ LENART 2007 9 kyu KATA
KONRAD ŁYŻWIŃSKI 2007 6 kyu KATA
BARTOSZ MICHALSKI 1999 8 kyu KATA
ALICJA MUSZYŃSKA 2003 3 kyu KATA
ALICJA MUSZYŃSKA 2003 3 kyu KUMITE
GRACJAN NISIEWICZ 2008 7 kyu KATA
JAKUB OBLIŃSKI 2005 4 kyu KATA
WALDEMAR ROMANOWSKI 1969 7 kyu KATA
MICHAŁ SCHARWERK 2010 9 kyu KATA
CEZARY SIDORCZUK 2008 7 kyu KATA
JAKUB SKURA 2004 4 kyu KATA
JULIA SROCZYŃSKA 2010 9 kyu KATA
TERESA WIATROWSKA 2005 5 kyu KATA

KKT SHOTO BIAŁOŚLIWIE (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
DOMINIK DOBOSZ 2009 8 kyu KATA
KSENIA GWIZDOWSKA 2009 8 kyu KATA
TERESA GWIZDOWSKA 1974 9 kyu KATA
IGA KUBACKA 2009 7 kyu KATA
JAKUB KUBACKI 2007 6 kyu KATA
JAKUB SCHARWERK 2007 8 kyu KATA
IGOR SOLENIEWICZ 2008 6 kyu KATA

KKT SHOTO KRAJENKA (ilość zawodników: 8)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
TATIANA FIFIELSKA 2008 8 kyu KATA
ZOFIA GRADUSZEWSKA 2006 8 kyu KATA
FRANEK GRADUSZEWSKI 2010 8 kyu KATA
PAWEŁ GRADUSZEWSKI 2008 8 kyu KATA
STANISŁAW SENDŁAK 2004 4 kyu KATA
WIKTOR SMODIS 2009 8 kyu KATA
ALEKSANDER WASILUK 2010 8 kyu KATA
MAREK WRUK 2004 4 kyu KATA

KKT SHOTO WIĘCBORK (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MICHAŁ HAS 2005 5 kyu KATA
MATEUSZ HAS 2006 5 kyu KATA
MIKOŁAJ OBARA 2009 8 kyu KATA

KKT SHOTO ZŁOTÓW (ilość zawodników: 12)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
WIKTOR BARAN 2008 9 kyu KATA
NADIA KNITTER 2008 9 kyu KATA
JAKUB KROLL 2009 7 kyu KATA
SARA PANGLISCH 2008 9 kyu KATA
JULIA PIKULIK 2004 5 kyu KATA
PATRYK PIKULIK 2002 3 kyu KATA
PATRYK PIKULIK 2002 3 kyu KUMITE
DARIA WILK 1995 1 dan KATA
DARIA WILK 1995 1 dan KUMITE
MICHAŁ WILK 2002 4 kyu KATA
MICHAŁ WILK 2002 4 kyu KUMITE
OLIWIA WŁOSIAN 2007 6 kyu KATA

KKT SHOTO CZARNE (ilość zawodników: 7)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MIKOŁAJ BYŁEŃ 2009 8 kyu KATA
DOMINIK MAREK 2008 8 kyu KATA
MACIEJ NADSTAZIK 2011 8 kyu KATA
WIKTOR PUZYR 2007 5 kyu KATA
MICHAŁ STELMACH 2009 9 kyu KATA
TOMASZ TOMKO 2010 9 kyu KATA
ANTONI ZIEŃ 2011 8 kyu KATA

KKT SHOTO SKÓRKA (ilość zawodników: 3)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
DENIS STANISZEWSKI 2007 6 kyu KATA
JAN WALISZEWSKI 2007 6 kyu KATA
NIKOLA WIDAWSKA 2010 8 kyu KATA

KKT ZANSHIN (ilość zawodników: 12)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
ADAM DUKLAS 2008 9 kyu KATA
ADRIAN KOSMALSKI 2007 9 kyu KATA
KRZYSZTOF KRAJEWSKI 1978 8 kyu KATA
KRZYSZTOF KRAJEWSKI 1978 8 kyu KUMITE
STANISŁAW MOLEWSKI 2008 6 kyu KATA
AGATA PAWLAK-MOLEWSKA 1980 6 kyu KATA
AGATA PAWLAK-MOLEWSKA 1980 6 kyu KUMITE
ARTUR SKALSKI 1986 8 kyu KATA
ARTUR SKALSKI 1986 8 kyu KUMITE
NADIA SZCZEŚNIEWSKA 2009 9 kyu KATA
FRANCISZEK ŚWIERCZYŃSKI 2007 6 kyu KATA
ALEKSANDER WAWRZYNIAK 2008 9 kyu KATA

KS JAGUAR KROSNO ODRZAŃSKIE (ilość zawodników: 0)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA

POZNAŃSKA AKADEMIA KARATE (ilość zawodników: 11)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MARTYNA CYTRYNOWSKA 2007 6 kyu KATA
KUBA FILIPIAK 2005 7 kyu KATA
MICHAŁ FILIPIAK 1970 7 kyu KATA
MARTYNA KUBACKA 2004 6 kyu KATA
NATALIA KUBICA 2008 8 kyu KATA
HANIA MOROZ 2010 9 kyu KATA
ULA MOROZ 2008 6 kyu KATA
FRANEK MOROZ 2006 5 kyu KATA
MARCIN PAWŁOWSKI 2008 8 kyu KATA
ADRIAN WIECZOREK 2008 5 kyu KATA
BARTOSZ WLAZŁY 2008 8 kyu KATA

UKS POMERANIA SZCZECIN (ilość zawodników: 68)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
MACIEJ ABOLIK 2001 2 kyu KATA
MACIEJ ABOLIK 2001 2 kyu KUMITE
JULIA ANCEROWICZ 2003 6 kyu KATA
BARTOSZ BRONISZ 2007 6 kyu KATA
BARTOSZ BRZOZOWSKI 2007 7 kyu KATA
ARTUR BRZÓZKA 2007 7 kyu KATA
KONRAD CEBULA 2005 6 kyu KATA
MARCIN DROZD 2008 7 kyu KATA
PATRYK DUNAJ 2008 7 kyu KATA
BARTOSZ GAJEWSKI 2007 7 kyu KATA
NATALIA GÓRSKA 2007 6 kyu KATA
ALEKSANDRA JENDRYCZKA 2007 7 kyu KATA
LENA KACZMAREK 2008 7 kyu KATA
IGOR KALINOWSKI 2007 6 kyu KATA
ARSENIJ KARPOW 1996 1 dan KATA
PAWEŁ KARPOW 1972 1 dan KATA
ARSENIJ KARPOW 1996 1 dan KUMITE
PAWEŁ KARPOW 1972 1 dan KUMITE
PAWEŁ KARWECKI 2004 5 kyu KATA
HANNA KAWCZYŃSKA 2007 6 kyu KATA
CEZARY KUJATH 2002 3 kyu KATA
CEZARY KUJATH 2002 3 kyu KUMITE
NADIA KUJAWA 2007 6 kyu KATA
ALEKSANDRA LEGIECKA 2002 4 kyu KATA
ALEKSANDRA LEGIECKA 2002 4 kyu KUMITE
NINA MAŁASIAK 2007 7 kyu KATA
NATALIA MIERKIEWICZ 2008 7 kyu KATA
KRYSTIAN MORAS 2001 3 kyu KATA
AGNIESZKA NIEWIAROWSKA 2003 5 kyu KATA
AGNIESZKA NIEWIAROWSKA 2003 5 kyu KUMITE
BŁAŻEJ OPOLSKI 1998 1 dan KATA
BŁAŻEJ OPOLSKI 1998 1 dan KUMITE
MICHAŁ OSTACH 2007 6 kyu KATA
TOMASZ OSTACH 1970 2 kyu KATA
MATEUSZ OSTROWSKI 2007 6 kyu KATA
MAJA PAŁKA 2009 7 kyu KATA
ALEKSANDRA PATAN 2004 5 kyu KATA
MARCIN PYTEREK 2008 8 kyu KATA
MARCIN RAKOWSKI 2001 3 kyu KATA
MARCIN RAKOWSKI 2001 3 kyu KUMITE
MARCIN SELMAJ 2005 5 kyu KATA
SANDRA SELMAJ 2002 3 kyu KATA
SANDRA SELMAJ 2002 3 kyu KUMITE
NATALIA SIKORA 2006 7 kyu KATA
AGATA SNOPEK 2006 6 kyu KATA
JULIA SNOPEK 2003 5 kyu KATA
AGATA SOBOŃ 2002 3 kyu KATA
AGATA SOBOŃ 2002 3 kyu KUMITE
MAJA STĘPIEŃ 2008 7 kyu KATA
ADAM STĘPIEŃ 2006 6 kyu KATA
ROBERT STĘPIEŃ 1976 1 kyu KATA
WIKTOR STRZAŁKOWSKI 2005 6 kyu KATA
KAMILA SZCZUDLIŃSKA 2008 7 kyu KATA
ALEKSANDRA SZYŁKO 2004 5 kyu KATA
ZUZANNA TARACIŃSKA 2007 7 kyu KATA
MARIA TRUBIŁKO 2008 7 kyu KATA
ROBERT WARZYŃSKI 2002 3 kyu KATA
ROBERT WARZYŃSKI 2002 3 kyu KUMITE
MICHAŁ WOJNAROWSKI 2005 5 kyu KATA
TOMASZ WOŹNICZKA 2005 5 kyu KATA
KATARZYNA WOŹNICZKA 2003 5 kyu KATA
ŁUKASZ WOŹNICZKA 2002 3 kyu KATA
ŁUKASZ WOŹNICZKA 2002 3 kyu KUMITE
KATARZYNA WOŹNICZKA 2003 5 kyu KUMITE
HANNA WOŹNY 2009 7 kyu KATA
ALEKSANDRA ZAKALSKA 2008 7 kyu KATA
WIKTOR ZIELIŃSKI 2003 5 kyu KUMITE
WIKTOR ZIELIŃSKI 2003 5 kyu KATA

UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA (ilość zawodników: 35)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
FILIP DOBIECKI 2007 7 kyu KATA
MATEUSZ DOMINIK 1982 5 kyu KATA
MATEUSZ DOMINIK 1982 5 kyu KUMITE
WIKTOR GMEREK 2000 1 dan KATA
WIKTOR GMEREK 2000 1 dan KUMITE
FILIP JÓŹWIAK 2010 8 kyu KATA
KAROLINA JÓŹWIAK 2007 8 kyu KATA
FABIAN KAŹMIERCZAK 2006 7 kyu KATA
KORNELIA KAŹMIERCZAK 2006 7 kyu KATA
KACPER KSIANSZKIEWICZ 2007 8 kyu KATA
BŁAŻEJ KUBACKI 2008 8 kyu KATA
ANTONI KUJAWA 2008 8 kyu KATA
DAWID POWROŹNIK 1997 4 kyu KATA
DAWID POWROŹNIK 1997 4 kyu KUMITE
DAWID RZYMSKI 2002 5 kyu KATA
DAWID RZYMSKI 2002 5 kyu KUMITE
ŁUKASZ SIGEL 2000 1 dan KATA
ŁUKASZ SIGEL 2000 1 dan KUMITE
KAMIL SOBCZAK 2010 8 kyu KATA
MONIKA SOBKOWIAK 2006 8 kyu KATA
KACPER STAJKOWSKI 2003 6 kyu KATA
KACPER STAJKOWSKI 2003 6 kyu KUMITE
MATEUSZ STĘPNIAK 2009 8 kyu KATA
WIKTORIA SZYMAŃSKA 2008 8 kyu KATA
OLIWIER ŚWIERCZYŃSKI 2006 8 kyu KATA
MAKSYMILIAN TOMASZEWSKI 2004 7 kyu KATA
ARTUR TOMASZEWSKI 1974 1 dan KATA
ARTUR TOMASZEWSKI 1974 1 dan KUMITE
NELLY TOMCZAK 2006 8 kyu KATA
KLAUDIA WARCZYGŁOWA 2008 8 kyu KATA
JULIAN WOLARSKI 2003 6 kyu KATA
MIKOŁAJ WOLNIAK 2002 5 kyu KATA
ARKADIUSZ ZDROJEWSKI 1978 4 kyu KATA
WIESŁAW ZIMNY 1970 1 dan KATA
WIESŁAW ZIMNY 1970 1 dan KUMITE

WŁOCŁAWSKI KLUB KARATE TRADYCYJNEGO (ilość zawodników: 32)

IMIE NAZWISKO ROCZNIK STOPIEŃ KONKURENCJA
ZUZANNA BORKOWSKA 2007 7 kyu KATA
MICHAŁ CZERWIŃSKI 2010 9 kyu KATA
BARTOSZ CZERWIŃSKI 2008 7 kyu KATA
PATRYK DAROSZEWSKI 2003 6 kyu KATA
JULIA DEMBOWSKA 2005 5 kyu KATA
ZOFIA GOŹDZIK 2006 8 kyu KATA
DAWID GROMADZKI 2007 7 kyu KATA
ALEKSANDER JETTER 2005 6 kyu KATA
BARTOSZ JURASZ 2007 9 kyu KATA
KONRAD KOPERSKI 2008 7 kyu KATA
SZYMON KOPROWSKI 2008 8 kyu KATA
OLIWIA KOZŁOWSKA 1999 2 kyu KATA
OLIWIA KOZŁOWSKA 1999 2 kyu KUMITE
ALEKS LEWANDOWSKI 2008 7 kyu KATA
KORNEL MACHOWSKI 2007 7 kyu KATA
ALEKSANDER MAJEWSKI 2008 8 kyu KATA
JULIA MAŁECKA 2004 5 kyu KATA
MIKOŁAJ MIZIOŁEK 2008 7 kyu KATA
KACPER PIASTA 2007 9 kyu KATA
NIKODEM RĘKLEWSKI 2009 7 kyu KATA
PIOTR RYBACKI 2008 7 kyu KATA
MICHAŁ RYKACZEWSKI 2008 7 kyu KATA
KAMIL SKIBIŃSKI 2003 7 kyu KATA
ZUZANNA SMARDZEWSKA 2002 3 kyu KATA
NIKOLA ŚWIEC 2003 3 kyu KATA
REMIGIUSZ WINIECKI 2009 8 kyu KATA
MAJA WŁODARSKA 2007 6 kyu KATA
PAULINA WNUKIEWICZ 2004 6 kyu KATA
MARIUSZ WOLSKI 1982 1 dan KATA
MARIUSZ WOLSKI 1982 1 dan KUMITE
JAKUB WOŁOSZYN 2009 7 kyu KATA
KORNELIA WYPIJ 2007 7 kyu KATA

Informacje o zawodach

Aktualne listy startowe będą wystawione na holu przy wejściu do sali gimnastycznej. Od godziny 9:00 sędziowwie będą do dyspozycji kierowników klubów, wtedy będzie można dokonać ostatnich poprawek w listach.
Zawody rozpoczynamy o godzinie 9:30
Ze względu na dużą ilość zawodników prosimy o punktualne przybycie

Adres zawodów:

Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile

ul. Władysława Sikorskiego 73 (wejście od ul. Św. Jana Bosko)

64-920 Piła

Miejsce zawodów

Parkingi osobowe

Parkingi osobowe i autobusy


Mapa dojazdu